header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Minulost nezměníš, změň svoji budoucnost Zuzka Nováková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Pomáhám lidem projít cestu finanční krizí, protože já sama touto cestou prošla před několika lety. Rozhodla jsem se sdílet svůj příběh a pomoci tak lidem, kteří procházejí tíživou finanční situací, kterou jsem před pár lety procházela i já. Vím, jak je těžké, když se v tom člověk plácá sám. A taky vím, jak se člověku alespoň trochu „uleví“, když to někomu může říct. Někdy ale stačí jenom vědomí, že není sám. Že někdo jiný prožívá nebo prožíval stejnou beznaděj. Když jsem to zvládla já, Vy to zvládnete taky!​ Pomůžu Vám, jak jen to bude v mých silách.

Insolvence - Strašák nebo vysvobození?

Tento eBook jsem napsala pro všechny, kteří hledají a chtějí pomoc v jejich tíživé finanční situaci. Zaměřila jsem se na Insolvenci, kterou jsem si vyzkoušela na vlastní kůži. ⇒ chci, abyste nemuseli sedět spoustu času u počítače a hledat na internetu informace, kterých je opravdu hodně ⇒ chci, abyste věděli, co znamenají slova oddlužení, osobní bankrot, insolvence a exekuce ⇒ chci, abyste věděli, že v této situaci nejste sami Chci Vám ukázat, že všechno se dá vyřešit, pokud víte, jak na to.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Rok 2020 svým číslem vybízel k nějaké změně a já ji přijala. Všechno začalo jednou knížkou s názvem Podnikání z pláže. Její přečtení nastartovalo celý můj proces přeměny. Díky kurzu jsem si uvědomila a naučila se spoustu věcí. Zjistila jsem, co vlastně chci, co znám a čím můžu pomoci ostatním lidem.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže