header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

MINDFULNESS Silvie Ammerová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jsem certifikovaná lektorka mindfulness a koučka osobnostního rozvoje. Skrze mé kurzy předávám lidem funkční a ověřené metody, které povedou k objevení toho, kdo jsou teď a kým chtějí být dál. Učím jenom to, co žiju a co žiju se stalo mojí vášní. Až po intenzivním 8týdenním kurzu mindfulness jsem na vlastní kůži poznala benefity všímavosti a meditace a zařadila je do každodenních rituálů. Techniky a především výsledky, které jsem po pár týdnech viděla mě natolik nadchly, že jsem se sama rozhodla obdobné kurzy lektorovat. Dělá mě šťastnou, když můžu mindfulness předávat dál a zasévat semínka změn ve vašich životech.

Základy mindfulness: je to pro mě?

Možná uvažuješ o tom, že mindfulness zkusíš, ale máš v hlavě spoustu otázek? Nebo se chceš vydat na novou cestu seberozvoje a nevíš na jakou? Čeká tě 12 stran, které jsou nabité základními informacemi o mindfulness a věřím, že ti vyvrátí spoustu mýtů a obav. Dozvíš se, proč se s mindfulness roztrhl pytel. Povíme si, jaký je rozdíl mezi mindfulness a meditací a také se zastavíme u benefitů mindfulness. Na konci tě čeká meditace "rekapitulace dne" a deník.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Několik let sním o svém online podnikání a své vysněné pláži :) V roce 2023 jsem se konečně přihlásila do kurzu základky. Celou dobu jsem stále zaměstnaná, a tak mi spuštění projektu trvalo více než rok. ALE, 4. 2. 2024 jsem konečně dokončila webovky, eBook zdarma a sociální sítě a naplno se vydala do vln podnikání. Je to úžasná jízda a nebýt tak přehledného kurzu, jako je PzP, tak bych ještě teď tápala v tom, jak si založit webové stránky a co tam napsat.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže