header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Miluji focení Lenka Stehnová

Profilový obrázek
Kategorie: Profesní dovednosti, Umění‚ tvoření a volný čas
Absolvované kurzy
Jsem vášnivá fotografka, online podnikatelka a tvůrčí žena. Skrze můj projekt „Miluji focení“ předávám své zkušenosti všem, kdo se chtějí zdokonalit v krásném oboru fotografie. Díky mým kurzům a produktům se naučíte tvořit super fotky nebo je upravovat v programu Adobe Photoshop. Nezapomněla jsem ani na děti! Využijte s dětmi mobil smysluplně a zahrajte si Rodinnou karetní foto výzvu! Hru, která trénuje představivost i kreativní myšlení. MILUJI FOCENÍ Projekt jsem vytvořila v roce 2018 a od té doby pořádně vyrostl! Jeden (nebo více) produktů ze stránek milujifoceni.cz má doma více než 7 500 lidí a v naší komunitě na FB je v tuto chvíli 3 000 foto nadšenců. Přidejte se k nám! MOJE PROFESE FOTOGRAFKY Focení se věnuji přes 10 let a mám za sebou stovky nafocených klientů. Aktuálně se nejvíce soustředím na svatby. Moje foto kouzlení najdete na stránkách www.stehnova.cz nebo na IG milujifoceni.cz
týdenní foto trénink - milujifoceni.cz

Týdenní FOTO trénink zdarma (online)

– Docházejí vám nápady a inspirace ve focení? – Chcete, aby vaše fotky dostaly šťávu? – Potřebujete vlít do žil novou energii?  Zúčastněte se online tréninku a zlepšete se ve focení!
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
jak fotit na mobil - tipy

Focení mobilem: 7 rad k perfektním fotografiím

Chtěli byste vyfotit na svůj smartphone super fotku, ale výsledek není nikdy podle vašich představ? Naučte se pravidla fotografování a foťte kvalitní a krásné fotografie. Přečtěte si 7 rad k perfektním fotografiím.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
presety zdarma

Presety zdarma

Stáhněte si 15 nápaditých presetů zdarma pro Ligtroom nebo Photoshop.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
focení na zrcadlovku kurz

Začínáme fotografovat zrcadlovkou

Chtěli byste se naučit ovládat zrcadlovku jednoduše a rychle? Pokud stojíte na úplném začátku své fotografické cesty, je tento kurz vytvořený právě pro vás.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Jak upravovat fotografie v Adobe Photoshop

Chcete se naučit upravovat své fotografie v programu Adobe Photoshop, ale zdá se vám to jako neuskutečnitelný sen? Naučte se ovládat skvělý program Adobe Photoshop z pohodlí vašeho domova díky online kurzu! Ovládnete základní práce až po složité techniky. Upravujte své fotografie jako profesionál.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Tajemství fotografky

Tajemství fotografky

– Toužíte fotit krásné fotografie, ale ovládání zrcadlovky a fotografická pravidla vám dělají problémy? – Máte pocit, že focení je příliš těžké a vy se to nikdy nenaučíte? – Nejste spokojeni se svými fotografiemi? Odhalím vám tajemství krásných fotografií. Pomohu vám jednoduše ovládat techniku. Poradím vám, jak zachytit kouzelný úsměv dítěte.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Rodinná karetní FOTO VÝZVA

Rodinná karetní FOTO VÝZVA

Buďte akční a užijte si s rodinou spoustu zábavy! Rodinná karetní FOTO VÝZVA je tvořena s láskou zlatýma českýma ručičkama. Hra podporuje představivost i kreativitu a vede hráče k tomu, aby u ní přemýšleli. Půjdete na procházku, zjistíte oblíbenou aktivitu maminky, užijete si spoustu srandy a vytvoříte nespočet fotografií.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Kurz focení

KURZ FOCENÍ s vůní čaje a dobré kávy v Pardubicích

Zúčastněte se jedinečného celodenního kurzu s Lenkou Stehnovou. Užijte si jedinečný den v kolektivu fotografek a zlepšete se ve focení.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Začít s kurzy Podnikání z pláže byl úžasný start mého projektu Miluji focení! Získala jsem potřebné znalosti k podnikání v online prostředí a díky tomu mohu dál pomáhat a předávat své zkušenosti.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže