header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Milujeme angličtinu - Fun Space Language School Jana Mikulec

Profilový obrázek
Kategorie: Podnikání, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jsem zapálenou lektorkou angličtiny a majitelkou jazykové školy Fun Space Language School. V naší škole nabízíme kurzy od batolat až po dospělé. Kromě prezenčních kurzů, které probíhají v našem centru ve Španělsku i v Čechách nabízím také kurzy Jolly Phonics pro učitele anglického jazyka a kurzy online jak na učení mrňousků.

5+1 tipů, jak zlepšit angličtinu u malých dětí

Po narození můžeme přirovnat mozek miminka k pevnému disku počítače předtím než je nainstalovaný software. S jedním rozdílem: žádný počítač na světě nemá tolik spojení jako lidský mozek: triliony a triliony. Potenciál je téměř neomezený, triliony neuronů čekají na spojení, aby vytvořily lidskou mysl. V mém e-booku můžete najít rady a nápady, které v mém případě zafungovali.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz mi pomohl rozjet mé podnikání ve větší míře a naučil mě spoustu nových vědomostí ohledně marketingu a toho, jak na svůj byznys nahlížet.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže