header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Miluj svoje nitro/automatické písmo přímo pro Vás Lucie Pavlíková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Umění‚ tvoření a volný čas
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2023
Miluji Anděly a mým posláním je být lidem průvodkyní mezi těmito dvěma světy. Tvořím dle nacítění vaší energie andělské mandaly se vzkazem. Dostalo se mi obrovského daru z nebes slyšet hlasy andělů, kteří se snaží ke mně promlouvat. Miluji jim naslouchat a díky nim tvořit skrze intuici a napojení něco krásného a autentického. Předávat lidem vzkazy, důležitá poselství, která daný člověk potřebuje zrovna slyšet a měl by vědět. Skrze mě, předávat dál pouze jen čistou lásku a radost. U andělských vzkazů většinou neznám dotyčného člověka, pro kterého má být poselství zprostředkováno, avšak jsem ohromena, jak to funguje a dotyčný dostane poselství, které přesně potřebuje dostat. Je to mezi nebem a Zemí. To napojení na zdroj, na Vyšší JÁ. Nejkrásnější pocit, jaký můžu dostat je, když mi daná osoba napíše zpětnou vazbu na můj vzkaz, že pláče dojetím, že má husí kůži, jak je to vše pravdivé a jak to sedí. To se pak děje i mně, ta husí kůže. Miluji ten pocit, jak mi sama ruka bleskurychle píše, jak některé myšlenky nestačím ani zapisovat. Nikdy za svůj dar nepřestanu být vděčná. Miluji předávat zprávy, které mají být předány. A i když to někdy není lehké a zrovna moc příjemné, vždy je to pro naše největší dobro. Andělé jsou obrovští naši pomocníci a milují, když nám mohou pomáhat. Ovšem mnoho lidí to neví, že jisté odpovědi mohou také sami získat. Stačí, když se ztiší a poprosí je a přivolají si je na pomoc. Oni čekají na jejich zavolání. U malování mandal, kde jsem vedena shora, tam, předem nikdy nevím, jak daný obraz bude vypadat a co na něm vznikne za motiv. Tuším, že to určitě bude mandala, ale jaké barvy a tvary bude mít, to je pro mě vždy velké překvapení a na konci, kdy je obraz hotový, jsem nadšená z toho, co krásného díky mně vzniklo. Co jsme spolu s Anděly vytvořili. Nechat se vést v krásné, jemné a čisté energii, skrze automatickou kresbu a intuitivní malování, to je velmi relaxační pocit. Je to naplňující a obohacující. Je to práce na sobě, kdy zaměstnáváme to, co se děje uvnitř nás samotných a dáváme to pomocí malby ven. Já nejraději maluji mandaly na malířská plátna akrylovými barvami a používám na prokreslení různých detailů a vzorů zlaté fixy. Krásně tím vyniknou různé symboly, které hrají v mandale hlavní roli.

Na cestě k Andělům

Toužíš rozmlouvat s andělskou energií? Být neustále nablízku svým Andělům? Cítit jejich dotek a vědět, že i Ty máš ten dar s nimi komunikovat a naslouchat jim?
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

30 andělských vzkazů, jak najít sebelásku

V této knize se můžete dozvědět, co udělat proto, jak změnit negativitu každodenního života v pozitivní, krásný a láskyplný přístup. Najít novou cestu a začít žít šťastně a spokojeně.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Co mi dal kurz podnikání z pláže? Dal mi toho obrovsky moc. Ukázal mi novou cestu ke svému vysněnému podnikání. Tento kurz je nabitý informacemi od sebemenších detailů, po těžší technické věci. Vše je krásně vysvětleno a dá se v pohodě zvládnout. Díky Stáně nyní vím, jak na určité strategie podnikání, aby se můj sen stával skutečností. Jak pomalu, ale jistě přeměňovat každou část, která je s tou prací spojená. Každému, kdo touží po podnikání online a bojí se svých začátků, vřele Stáňu doporučuji, ona Vás s Jirkou vším patřičným s nadhledem a velkou profesionalitou provede.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže