header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Naučím vás anglicky Michaela Karkošková

Profilový obrázek
Kategorie: Profesní dovednosti, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jsem vášnivá lektorka angličtiny, jazyková mentorka a autorka ebooku Hrajeme si s anglickými časy – Přítomný čas prostý a průběhový. Ráda probouzím v malých i velkých nadšení pro angličtinu a věřím, že se ji dokáže naučit úplně každý. Vedu individuální online lekce pro ženy a děti do 5. třídy a kurzy pro školky. Díky svým dlouholetým zkušenostem ze zahraničí pomáhám cestovatelským snílkům roztáhnout křídla a dávám jim jazykovou svobodu plnit si na cestách své sny.
Přehled časů v angličtině

PŘEHLED ČASŮ V ANGLIČTINĚ a jak se v nich zorientujete ve 3 krocích

Pletou se vám časy v angličtině? Nevíte kdy a který použít? Připravila jsem pro vás rozcestník, který vám pomůže určit, který čas a jak použijete, přehled anglických slovesných časů a seznam základních sloves, které můžete pro začátek využívat. Jako BONUS najdete na konci e-booku deskovou hru pro jejich procvičování. Materiály si můžete vytisknout a mít je kdykoliv po ruce.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Angličtina děti

I VAŠE DÍTĚ MŮŽE MILOVAT ANGLIČTINU 5 rad pro rodiče, kteří neumí anglicky

Nápady a inspirace, díky kterým bude milovat angličtinu i vaše dítě: Proč je důležité, abyste se s vašimi dětmi věnovali doma angličtině? Jak je jednoduše a rychle obklopíte cizím jazykem? Jaké knížky vám poporučuji ke společnému přečtení? Co s nimi můžete tvořit a jak je navnadíte k psaní v angličtině? Tipy na poslechové aktivity, které si vaše děti zamilují. Na co se mohou vaše děti koukat, když vy potřebujete klid na práci? Jak je naučíte slovní zásobu bez drilu a stresu?
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Hrajeme si s anglickými časy

HRAJEME SI S ANGLICKÝMI ČASY – Přítomný čas prostý a průběhový​

Vytvořte si pevné gramatické základy. Pochopte pravidla přítomných časů a jednou provždy zlepšete svou angličtinu. Naučte se anglicky sebevědomě komunikovat bez toho, aniž by se vám roztřepala kolena, zrychlil tep a orosilo čelo.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Angličtina minulé časy

HRAJEME SI S ANGLICKÝMI ČASY – Minulý čas prostý a průběhový​

Pokračování ebooku o přítomných časech. Natrénujete si základy, aktivně si procvičíte věty v minulém čase a naučíte se vyprávět příběhy v minulosti. Ebook, který vám pomůže lépe komunikovat v angličtině.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Svatební angličtina

KAPESNÍ PRŮVODCE SVATEBNÍ ANGLIČTINOU

Plánujete svatbu s mezinárodní účastí hostů? Jste pozvaní na svatbu, kde čeština nebude jediný jazyk? Nebo se provdává/žení vaše dítě v/do zahraničí? A vy byste se potřebovali dorozumět anglicky? E-book KAPESNÍ PRŮVODCE SVATEBNÍ ANGLIČTINOU je vaší KPZkou.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Plážová základka i střední změnily můj život i podnikání. Díky nim jsem se začala soukromě i profesně realizovat, naučila se vytvořit a spravovat si webové stránky, pracovat s online nástroji a vše propojit tak, aby to samo fungovalo. Můj plážový ostrov není zatím moc velký, ale sem tam mi sama od sebe cinkne nějaká objednávka, která mi udělá velkou radost a motivaci jít dál. Informace, které Stáňa s Jirkou v kurzech nabízejí, jsou přehledné, dávkované krok po kroku a s přidáním správné energie a vlastního času opravdu fungují. Dříve jsem na internetu hledala informace sama, sledovala různé markeťáky a zkoušela i jiné kurzy. Bylo to časově náročné a přehlcující. Vždy se ráda vracím pro informace do Podnikání z pláže a její komunity, která je mi blízká.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže