header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Mateřství s lehkostí Jana Kořínek Koldová

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
I přes náročné situace, které někdy mateřství přináší, se přenáším s lehkostí a s pocitem vnitřního štěstí a vděčnosti, že mám milující rodinu. Vždycky to ale takhle skvělé nebylo. Cítila jsem se neustále unavená a frustrovaná. Mateřská dovolená pro mne byla spíš zkouškou, co všechno ještě vydržím, než padnu. Vnímala jsem ji jako nejtěžší období svého života a teď si ji užívám. Ráda pomůžu i Vám začít se radovat z každého dne s Vašim dítětem a zároveň najít sílu k překlenutí náročných situací, které k mateřství někdy patří. Dopřejme našim dětěm šťasné a spokojené maminky. Budou nás za to milovat. A já dokážu být šťastná a spokojená jen v štíhlých ladných křivkách. Kila navíc z těhotenství beru pouze jako přechodnou záležitost. Hubnout s malými dětmi je mnohem těžší než bez nich. Proto Vám přináším návod, jak na to :-). Do online kurzu jsem shrnula podstatné tipy a postupy, jak vysněné postavy dosáhnout zdravě, bez cvičení, bez počítání kalorií a bez jojo efektů.

3 důvody, proč jste skvělá máma

Zapochybovala jste někdy, zda jste dobrá máma? Já tedy ano a příjemně mi v tom rozhodně nebylo. Občas je to mateřství opravdu složité a hodila by se nám něčí podpora a víra, že bude líp. Naučte se dívat se na mateřství ze šťastnějšího úhlu pohledu. Už teď jste skvělá máma a já Vám prozradím proč.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Bez hladu a zdravě maminka zhubne hravě

Ahoj holky, jmenuji se Jana a jsem maminka dvou dětí. Možná to máte podobně jako já. V těhotenství jsem přibrala 25 kg a ty kila se mě opravdu držela. Asi to znáte: Nevejdete se do žádného oblečení a z pohledu do zrcadla Vám je fakt zle. Ta touha být krásně štíhlá ta tam je, ALE jaká je realita?  Staráte se o domácnost a o jedno nebo více malých dětí. S tím jídlem to máte všelijak. Kolikrát oběd nějak nestihnete a nedostatek energie zaplácnete sušenkami, čokoládou nebo bagetou. Ono to funguje. My těm dětem zase chvíli stačíme. Hmmm :-(. Nicméně na váhu si pak stoupat nechceme, že jo? Přišla jsem na to, jak efektivně zhubnout i s malými dětmi v náruči. Celkem jsem zhubla 5 konfekčních velikostí! A to hned 2x (jakmile jsem se dostala na svou původní váhu, tak jsem opět otěhotněla a opět +25kg :-)). Chcete to zažít na vlastní kůži? Je to skvělý nepopsatelný pocit! Dá se to. Já jsem to dokázala a Vy to dokážete taky! Já Vám s tím pomůžu. Zdravě, bez cvičení, bez počítání kalorií a bez jojo efektů.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Jak si mateřskou užít a nejen přežít - snadný návod v 5 krocích. A jak získat dostatek energie na vše, co potřebujete a chcete zvládnout s dětmi.

Cítíte se VYČERPANÁ a FRUSTROVANÁ z nekončícího kolotoče péče o MALÉ DÍTĚ a domácnost? Padáte na konci dne ÚNAVOU a stejně jste všechno nestihla? Pod slovním spojením "mateřská dovolená" si představíte spíš galeje než dovolenou? Našla jsem způsob, jak získat dostatek energie na každodenní činnosti s dětmi a domácnost a opět se radovat ze života. Naučím to i Vás :-).
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz mi přinesl nový smysl života. Vydala jsem se se Stáňou na cestu online světem. Díky ní jsem objevila ve svém životě téma, o kterém mě naplňuje psát. Jsem ráda, že tím můžu pomáhat a inspirovat jiné maminky. Vnést jim světlo do těžkých situací, což zase zpětně dodává energii mě.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže