header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Matematika má Zelenou Zuzana Zelená

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Miluji matematiku a poznávání. Ráda přemýšlím, jak své zkušenosti a znalosti jednoduše a srozumitelně předávat dál, aby byly ku prospěchu i ostatním. Při výuce používám různé barvy pro lepší orientaci a zapamatování, obrázky a náčrtky pro lepší představu a souvislosti ze života pro lepší pochopení daného problému. Na mých stránkách naleznete výukové a opakovací kartičky, videořešení Státních maturitních zkoušek z matematiky a dalších úloh pro přípravu na maturitu a dále videořešení Přijímacích zkoušek Cermat na střední školy.

Videořešení Státní maturitní zkoušky z matematiky

Videořešení státních maturitních zkoušek z matematiky z let 2016–2020.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Videořešení přijímacích zkoušek z matematiky na střední školy

Videořešení přijímacích zkoušek CERMAT z matematiky na střední školy.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Taháky do kapsy pro středoškoláky

Barevné opakovací kartičky, které obsahují shrnutí nejdůležitějších poznatků středoškolské matematiky rozdělených do 11 kapitol. V každé kapitole jsou barevně zvýrazněny a vysvětleny nejdůležitější pojmy, vzorce, obrázky, grafy, řešené typové příklady a rady a tipy týkající se dané kapitoly.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Taháky do kapsy nejen pro deváťáky

Barevné opakovací kartičky, které obsahují shrnutí nejdůležitějších poznatků z matematiky vyučované na základních školách. Kromě základních pojmů zde naleznete i ukázkově řešené typové příklady, obrázky, grafy, tabulky, vzorečky. Vše barevně rozlišené a přehledně uspořádané.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Maturitní balíček

Maturitní balíček obsahuje videořešení úloh pro přípravu na státní maturitu z matematiky a řešení těchto úloh v pdf formátu.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Kurzy mi přinesly především kontakt s úžasnými tvořivými lidmi, kteří mi byli a jsou velkou inspirací v mém životě. Díky plážové základce a plážové střední umím vytvořit automatizované webové stránky, které mohou prodávat mé online produkty 24/7. Rovněž jsem získala přehled o sociálních sítích, jak fungují, jak se na nich zviditelnit, jak získat kontakty. Kurzy jsou uživatelsky velice přátelské, přehledné, obsahují obrovské množství užitečných informací, které jsou průběžně aktualizovány a ke kterým se člověk neustále vrací. Stáni, Jirko, velké díky vám!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže