header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Markétiny bylinky Markéta Janďourková

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Soustřeďuji se na léčivé byliny a vracím se také ke kořenářskému a léčitelskému vědění našich babiček a prababiček. Jako fytopedagožka radím těm, kdo mají zdravotní či kosmetické problémy, které chtějí řešit přírodní cestou, bez chemie a drahých přípravků. Dám vám návod, jak získat pomoc v prastarém a čarovném světě bylin a jak využívat jejich blahodárných účinků pro zdraví a krásu. Spolupracuji se servery lidovky.cz (rubrika Dobrá chuť) a se serverem mojezdravi.cz. Také přispívám do online časopisu My50+.

SOS Tipy z přírodní lékárny

Chcete vyřešit problémy s bolestí žaludku, ucpaným nosem, špatným usínáním či s bolístkami vašich nejmenších? Nelíbí se vám představa zbytečné chemie, zatěžující vaše tělo? Poradím Vám, jak na to - a zcela zdarma!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Bylinková inspirace do lékárničky, kuchyně i ložnice

Chcete do svého života pustit více přírody a udělat tak něco pro svě zdraví?  Zkusit něco nového v kuchyni? Proměnit svou ložnici v úžasné místo plné vůní, klidu, relaxace i vzrušení? Pak je tento eBook právě pro vás! Klikněte na tlačítko a dozvíte se víc!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Podzimní radosti z přírody

Probouzí ve vás podzim smutek, nebo jeho vůně, chutě a barvy milujete? Chcete si připravit chutné sezonní pokrmy? Užít si trochu té podzimní magie? Zahnat každoroční  neduhy a bolesti? Milujete Halloween a chcete připravit netradiční občerstvení pro Vaše hosty? Zaujal vás eBook? Pak klikněte na tlačítko a zjistíte o něm víc!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Sebedůvěru, odhodlání začít vlastní projekt a samozřejmě patřičné znalosti a vědomosti :)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže