header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Marie Tilšarová – Šťastná lenoška Marie Tilšarová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jsem Marie, Šťastná lenoška. Inspirátorka, průvodkyně mindfulness, tvůrkyně motivačních karet "Všímavky" a autentická písničkářka - co žiju zpívám, co zpívám žiju. V mých písních se odráží má životní cesta. Každý si mezi nimi najde „tu svou“. Některé jsou veselé, některé k zamyšlení. Jiné zase meditační. Stejně tak je to i v životě:)

7 tipů, jak si zlepšit náladu

Neztrácej úsměv na tváři - radovat se dá i z maličkostí. Stačí si jich všimnout. Jak je dělám já, to se zdarma dočteš v e-booku 7 tipů, jak si zlepšit náladu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

CD/MP3 Pusť to po vodě

Víš, tohle CD není jenom 11 krásných písniček. Je to terapeutický nástroj, který Ti dovolí pookřát, zastavit se, nadechnout a posunout se ve Tvém životě zase o krok (či víc) dál. Mé písně Tě budou provázet Tvými všedními dny. Vždy, když nebudeš vědět kudy kam tak zjistíš, že si najednou začínáš zpívat jednu z písniček a ta Ti ukáže cestu. A nebo Ti dovolí se aspoň rozhlédnout. Jsou to malí přátelé a pomocníčci.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Všímavky

Návod na radostnější žití do kapsy: 31 kartiček velikosti vizitky s krátkými, ale velmi účinnými praxemi, které se opírají o učení Mindfulness – Všímavosti.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Průvodce na cestě z úzkosti k radosti

Zmizela z Tvého života radost a Ty nevíš, jak ji dostat zpátky? I já jsem radost dlouhá léta ve svém životě hledala – a našla. Smích a vnitřní klid je teď u mě doma. A tak s tou radostí šířím dál i návody, jak jsem si k pohodovému žití došla.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Zpívej si s po(d)klady

Baví Tě mé písničky? Chceš si je zpívat doma s kytarou a nejdou Ti odposlouchat akordy? Tak právě pro Tebe jsem připravila zpěvník, ve kterém jsou mé písně, k nim zapsané a názorně – pěkně táborákově – zakreslené akordy. Obsahuje také odkazy na písničky na mém youtube kanálu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Meditační cvičení Pozdravení se svým tělem

Věnuj vědomou pozornost svému tělu. Cítíš se citově vyprahlá? Chybí Ti dotek? Máš pocit, že se Ti ho nedostává? VĚNUJ SI HO SAMA. Nauč se techniku vědomého doteku pomocí mého cvičení „Pozdravení se svým tělem„. Kdykoliv budeš potřebovat obejmout, pohladit, dotknout se – můžeš se k tomuto cvičení vrátit. Dotek má pro každého z nás obrovské spektrum benefitů. Naše kůže je nástrojem pro komunikaci duše s vnějším světem. Pohlazení, masáž, vědomý dotek – to jsou úžasné komunikační cesty. To, jak jsme schopni dotek přijímat přímo souvisí s programem z dětství a s tím, jak jsme byly jako děti „mazleni“. A protože jsem si plně vědoma toho, že spousta lidí bohužel žije s absencí doteků a tím strádá i jejich duše, připravila jsem krásné meditační cvičení Pozdravení se svým tělem, ve kterém Tě jemně a za zvuku SunDrumu povedu tak, aby bylo pozdraveno opravdu celé tělo.“ Toto meditační cvičení je také součástí mého eBooku Průvodce na cestě z úzkosti k radosti. Vědomý dotek jako poděkování tělu za to, že pro nás pracuje celý náš život.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt
Díky kurzu PzP jsem pochopila, co umím a můžu předat. Otevřely se mi obzory a já šla po své cestě najednou pevněji. Úplně nejvíc je pro mě soubor všech pomocných aplikací a systémů, díky kterým se můj on-line obchod stává jednodušším a radostnějším.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže