header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Manuál pro život Renata Otysová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Podnikání
Absolvované kurzy
Pomáhám lidem najít jejich skutečnou životní cestu, která je v souladu i s plánem duše. Vytvářím manuál k životu. Každý jsme totiž jedinečný a máme jiné dispozice, předpoklady i tajné schopnosti. Díky datu narození, které je zdrojem těchto informací, zjistíte, kudy vedou vaše (nejen) vztahové cestičky. Pomůžu vám nakouknout za „oponu“ a pochopit, proč jsou věci tak, jak jsou a jak to změníte. A možná zjistíte víc, než byste čekali, protože každý máme svůj životní příběh, který jsme si přišli prožít.​

Spočítejte si svou karmu dřív, než vám to ona spočítá

Tento e-book jsem napsala proto, abych vysvětlila, že věci, které se vám v životě dějí, nejsou žádná souhra náhod tak jako VAŠE JEDINEČNÉ DATUM NAROZENÍ.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Dny narození

JEDNOTLIVÉ DNY NAROZENÍ Z POHLEDU KARMALOGIE (stručná základní charakteristika)
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Osobní vibrační roky

Život se odehrává v cyklech a především ročních vibracích. Ta určuje vaše krátkodobé roční směrovaní a je skvělým ukazatelem, jaké téma vás bude  provázet.  Pomůže vám naplánovat, rozhodnout a uvědomit si, jakým správným směrem se máte vydat. Každé období vám připravuje odlišné výzvy, lekce, možnosti, příležitosti a učí vás i duchovně růst. 
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

INDIVIDUÁLNÍ ROZBORY S KONZULTACÍ

Každý je jedinečný a má jiné dispozice, předpoklady i tajné schopnosti. Také překážky, výzvy, které vás mnohdy brzdí. Chcete proniknout do neobjevených možností a tajů svého života? Zjistit, kudy vedou vaše (nejen) vztahové cestičky? Ukážu vám, že vaše číslo narození není ledajakým číslem. Pomůžu vám nakouknout za „oponu“ a pochopit, proč jsou věci tak, jak právě teď jsou, a jak je můžete změnit. A možná zjistíte víc, než byste čekali. Osobní rozbor Partnerský rozbor Rodinný rozbor
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

KONZULTACE – OSOBNÍ VIBRAČNÍ ROK

Život se odehrává v cyklech a především ročních vibracích. Ta určuje vaše krátkodobé roční směrovaní a je skvělým ukazatelem, jaké téma vás bude provázet.  Pomůže vám naplánovat, rozhodnout a uvědomit si, jakým správným směrem se máte vydat. Každé období vám připravuje odlišné výzvy, lekce, možnosti, příležitosti a učí vás i duchovně růst.   Těchto cyklů je celkem 9.  Každý cyklus začíná od dne vašich narozenin až do těch příštích. A ukáže, zda budete řešit, práci, vztahy, rodinu, peníze, sebe atd.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Kurz Podnikání z pláže mě nakopnul, abych svou vášeň a letité životní i odborné zkušenosti začala přetavovat do práce. Díky srozumitelnému vedení jsem krok za krokem začala dělat první krůčky a rozkoukávat se v online světě. Dnes i díky tohoto kurzu pomáhám lidem měnit jejich životy. Z celého srdce moc děkuji.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže