header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Mámy a dospívající dcery Lenka Platošová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Jsem speciální pedagožka, koučka a lektorka jógy . Jsem průvodkyně žen a dívek na cestě k vědomému ženství. Baví mě objevovat dary a talenty dospívajících a věřím, že každý má potenciál k úspěchu. Inspiruji ženy k aktivnímu, zdravému životnímu stylu, v souladu se svým cyklem a svými potřebami.

Webinář Sebeláska v dospívání

Zvu Tě na webinář zdarma, ve kterém dostaneš, 5 praktických tipů, jak podpořit dospívající dívku v sebelásce.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Vizualizace pro mámy a dcery

Vizualizace (video) - Společné snění pro mámy a dcery.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Jak vychovat sebe-vědomou dívku

4TÝDENNÍ ONLINE PROGRAM + 1 BONUSOVÝ TÝDEN PRO MÁMY A JEJICH TEENS DÍVKY Ukážu ti techniky, které podpoří a podrží tvou dospívající dceru, aby ustála tlaky a nástrahy dospívání. Znala své hranice a vědomě je používala. Předám ti praktické tipy a návody, jak tvá dcera může více a lépe poznat své tělo, své emoce, aby uměla o sebe pečovat a předcházela zdravotním problémům v budoucnosti.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Prožitkový seminář Proměnlivá dívka

Nevíte, jak s dětmi mluvit o citlivých tématech doma nebo ve škole? Vaši rodiče vás to nenaučili a vy chcete být jiní a mít se svými dětmi nebo žáky otevřený, upřímný vztah? Chcete dětem nabídnout jinou zkušenost než jste měli vy? Chcete předat svým dcerám, žákyním jiné informace a prožitek o menstruaci, než dostávají běžně ve škole nebo na internetu? Stydíte se otevřeně bavit s dětmi o jejich pocitech? Nevíte, jaké kvalitní menstruační pomůcky mohou dívky používat při sportu, ve škole nebo doma? Otázek je určitě mnoho a ráda je zodpovím na prožitkovém semináři. Kde se dívky seznámí s hormonálním cyklem, zjistí, proč mají časté výkyvy nálady a jejich emoce jsou občas jak na houpačce. Kdy se nejčastěji zamilovávají, kdy mají chuť sportovat a také kdy si potřebují odpočinout.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Kariérový koučink a poradenství: Objev své dary a talenty

Co je mým životním posláním, jaké mám dary, talenty a nadání? To jsou těžké otázky pro dospělé natož pro náctileté. Je to těžké rozhodnutí, pro jakou školu, obor, zaměření se už v 15 letech rozhodnout. Pokud jsi nyní na této křižovatce (rozcestí) ty, maturita je na spadnutí, nebo jsi v 9 třídě, či státnicuješ? Nevíš, pro jakou školu, obor, práci kariérní směr se rozhodnout? Nabízím ti možnost vlastní sebereflexe, která ti pomůže odhalit tvé silné stránky, povedu tě otázkami, kde si sama přijdeš na to, co tě baví, kreativním způsobe odhalíme tvé talenty pro usnadnění tvého výběru školy či profesního zaměření. Cílem spolupráce je: mapování silných stránek, práce se sebereflexí a sebepoznáním. Hledání vnitřních zdrojů, úspěchů, hledání vize. Využívám kreativní a interaktivní techniky a pracuji s metaforou balonu nebo stromu.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Díky kurzu PLZ jsem si vytvořila web. Uvědomila jsem si své PROČ. Technické návody jsou velmi srozumitelné i pro začátečníka, z čehož jsem měla největší obavy. Tempo kurzu bylo trošku rychlé, ale cítím, že si to vše ještě "sedá" a co jsem nestihla, ještě dodělám, jelikož mi to dává smysl a v tom vidím velký benefit kurzu - jeho praktičnost a smysluplnost.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže