header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

MamuDr. / Baby masáže srdcem Michaela Cázerová

Profilový obrázek
Kategorie: Rodičovství a mateřství, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jmenuji se Michaela a jsem manželka, máma tří dětí a nadšená lektorka Baby masáže a handlingu. Jsem rovněž lékařka v oboru dětské psychiatrie a díky tomu jsem poznala důležitost respektujícího a milujícího dotyku v raném věku dítěte. Tomuto způsobu komunikace rozumí děti lépe, než slovům a je pro ně životně důležitá. Pokud je jejich potřeba doteku v mládí naplněna, vyrůstají z nich psychicky odolní jedinci s vysokou emoční inteligencí a srdcem dokořán. Moji velkou vášní je pomáhat rodičům, aby prostřednictvím něžných doteků lépe porozuměli svým miminkům a tím mezi sebou upevnili to nejdůležitější - VZÁJEMNOU DŮVĚRU A LÁSKU. Dotyky jsou pro správný psychický i fyzický vývoj našich dětí životně důležité a ulevují jim rovněž od bolesti a přinášejí kvalitnější spánek (nejen miminkům). Mým nástrojem jsou BABY masáže a ráda vás o nich vše naučím.

Návod na přípravu kmínových čípků

Víte, že jsou kmínové čípky pro miminka jednou z nejúčinnějších pomocí na bolavé bříško či zácpu? U nás v ČR ale nejsou bohužel k sehnání. Proto bych vás ráda naučila, jak si je vyrobíte jednoduše a na míru z pohodlí vašeho domova.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

8 rad, jak ihned utišit plačící miminko

Nevíte, proč vaše miminko pořád pláče? Chcete lépe porozumět jeho potřebám a rychle ho uklidnit? Tady jste správně! Pojďte se naučit... - jak odlišit pláč a pláč - pohotově reagovat na potřeby miminka - a více si věřit, protože VY jste tím nejlepším odborníkem na své miminko :)
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Pryč s kolikou a prdíky, pro spokojené děti a maminky

Jediná e-kniha s video návody na trhu, která každému miminku zaručeně přinese úlevu od bolesti bříška a dokonale ho uklidní. Naučte se také 12 + 5 geniálních způsobů, které vašemu miminku 100% uleví...
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Online kurz baby masáže a handlingu

V kurzu najdete 6 MODULŮ, kde vás postupně naučím celotělovou masáž miminka podle mezinárodní asociace kojeneckých masáži IAIM. V každém modulu najdete také rady lékařky a hlavně praktické mámy, jak zacházet bezpečně a jednoduše s miminkem. Nebude chybět ani lekce o pasení koníčků a cvičení na podporu lezení. Uvnitř vás čeká 27 VÝUKOVÝCH VIDEÍ, kde najdete vše z BABY MASÁŽE a HANDLINGU. Videa jsou krátká a vše vám v nich prakticky ukážu krok za krokem. Uvidíte, že to společně zvládneme a čas s miminkem si budete daleko více užívat. :) Chci, aby se tento ZÁZRAK dostal ke všem rodičům malých miminek, a proto jsem pro vás udělala tento výjimečný online kurz, který vám změní život. Vaše miminko potřebuje cítit pocit lásky a bezpečí skrze dotek, aby dobře prospívalo po všech stránkách. Masáži mu dáte dotek v koncentrované formě.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Sada na výrobu kmínových čípků

Trápí vaše miminko nadýmání či zácpa? → Kmínové čípky jsou jasná volba! Pokud jste se rozhodli, že si je chcete vyrobit na míru podle mého eBooku ZDARMA, ráda bych vám to usnadnila. Tady najdete všechny ingredience na výrobu kmínových čípků. Můžete si vybrat variantu pro výrobu 10, 20 nebo klidně i více ks čípků. :)
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže