header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Mámou v klidu Veronika Pospíchalová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Pomáhám maminkám na cestě rodičovstvím bez křiku, trestů a manipulace. Díky nástrojům emoční inteligence jim ukazuji, jak pracovat se svými trigry.

Jak nevybuchnout aneb učíme se zvládat své emoce a nesypat je na děti

Chcete přestat křičet na své děti a nevíte jak na to? Chcete se naučit zachovat klid ve vypjatých situacích? Napsala jsem eBook Jak nevybuchnout pro všechny maminky, které to opravdu chtějí dělat jinak.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Proč se vztekám na děti a co s tím?

eBook pro maminky, které už nechtějí být vzteklé a výbušné. V eBooku se zabývám fenoménem vzteklé mámy, odhaluji příčiny našich trigrů a ukazuji způsoby, jak nastolit ve svém vnitřním světě klid a vyrovnanost.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz plážová přípravka mě překvapil tím, že „mi změnil“ téma. Vyplynulo na povrch spoustu mých vášní a darů, o kterých jsem nevěděla. Kurz plážová základka položil základy mého podnikání jako poradkyně a motivátorka v oblasti výchovy a rodičovství.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže