header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Mámin kastrůlek Štěpánka Čápová

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Chutné a kvalitní jídlo na rodinném stole je pro mě srdeční záležitost. Vaření a příprava dobrého jídla je pro mě radost, vzrůšo i forma terapie duše. Jsem tak trochu staromil a ráda se vracím k tomu, jak vařily naše prababičky - z mála udělat velkou parádu a jídlům dávám šmrnc dnešní doby. Učím české strávníky jíst zase s chutí luštěniny a rozmanité druhy obilovin a vařit chutná zdravá jídla s menším množstvím masa a také péct skvělé kváskové chleby. Jsem výživová poradkyně, která po pár letech práce s klienty nad gramážovými jídelníčky, našla svou cestu v propojení výživy, psychologie a osobního i rodinného koučingu. Dnes pracuji výhradně se ženami a jejich prostřednictvím upravujeme i rodinné stravovací návyky. Se svými klientkami pracuji na úpravě váhy, ale často také na tom, jak zpracovat rodinný jídelníček, aby si na své přišli všichni rodinní příslušníci a vaření a to, co se jí, se doma nestalo místem sváru. Do mého života přišly také dvě malé nebiologické děti, které jak říkám jsme si domů přivezli z Dětského domova na začátku první vlny karantény v roce 2020. Od té doby se moje cesta ubírá ještě více k nastavení a vyvážení stravy v rodinách. A hlavně teď už ne jen na 95%, ale na 100% vím, že naučit zdravě jíst se dá každé dítě, i to, které s vámi nežije od prvního okamžiku. Všechno je to v hlavě, té naší... A tak pokud něco chceme ve svém životě změnit, musíme začít, pohnout se z místa, nejprve o malý krůček a pak už ty další půjdou samy.

Pohádka o cukrových panáčcích

Pohádka ke čtení nebo poslechu pro malé strávníky o tom, jak to vypadá v našem bříšku, když jsme moc vybíraví a nechceme nic baštit, jak to vypadá, když moc mlsáme, nebo jíme zdravě.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak posílit imunitu a psychickou odolnost

V tlustém střevě se nachází 80% imunitního systému. Málokdo to tuší a přitom to, v jakém je stavu náš imunitní systém můžeme velmi významně ovlivnit svou stravou. Jak pomoci právě tomu vašemu imunitnímu systému najdete v praktické příručce ke stažení zdarma.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Online kurz Jím zdravě a zhubnu

Kurz hubnutí pro ženy, který není jen o hubnutí na fyzickém těle, ale kurz, který nás vede ke "zhubnutí" našich zvyklostí a myšlenek týkajících se jídla. Kurz, ve kterém se naučíte jíst nové potraviny, získáte návyk jak si zorganizovat vaření tak, abyste jedly pestře a vaše tělo si už nepotřebovalo syslit tuky.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Online kurz pečení kváskového chleba

Kurz pečení chleba s detailními návody na to, jak péct skvěle chutnající chleba, který v našem zažívacím ústrojí nedělá paseku.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Ebook Proč a jak plánovat jídelníček

Ebook, který vás seznámí s praktickou a jednoduchou cestou, jak mít přehled o tom, co jíme a nezapomínáme přitom na důležité střídání různých surovin. Tahle příručka vás vymaní ze stereotypu vaření stále se opakujících jídel bez jiskry fantazie a ukáže vám, jaká jídla jsou vhodná k snídani, obědu a že jinak jíme třeba večer.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Stáni plážový kurz mi na začátku ukázal úplně nové obzory, svět v online podobě, v jaké mi byl úplně cizí. Objevila jsem kouzlo toho, že moji klienti nemusí ode mě bydlet pár kilometrů, ale mohou být třeba na opačném konci republiky. Naučila jsem se sama postavit web, vytvářet si propagační materiály, dát o sobě vědět na sociálních sítích a s pokročilými kurzy přišly i pokročilé techniky online marketingu. Jsem nadšená, že jsem získala tyhle techniky, i když mám stále mezery v použití některých oblastí, na které mi nezbývá čas.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže