header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

MAMAPILATES Michaela Malá

Profilový obrázek
Kategorie: Fitness a sport, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Jsem máma dvou malých holčiček a lektorka Pilates. Zkušenost mateřství je mi velmi blízká, proto se od začátku specializuji na cvičení v těhotenství a po porodu. Pomáhám nastávajícím maminkám, aby se ve svém rychle se měnícím těle cítily co nejpříjemněji a aby se díky velmi účinné metodě cvičení dobře připravily na porod. Po porodu aby se chytře, zdravě a s respektem ke svému tělu dostaly znovu do kondice a mohly si naplno užívat nejenom mateřství, ale i své oblíbené aktivity. Mou největší motivací je váš prožitek a radost ze cvičení, ale také z vnímání svého těla a jeho potřeb v tom velkém, dynamickém procesu změn, kterými během těhotenství a po porodu prochází.

JAK SE ZBAVIT BOLESTI ZAD V TĚHOTENSTVÍ aneb Umíte své bříško správně nosit?

Praktický eBook, ve kterém se dozvíte, jaké jsou hlavní příčiny bolestí zad v těhotenství a jak jim předcházet. Jak správně nosit rostoucí bříško a jak napravit držení těla, aby vás nebolela záda (a aktivně jste zapojila celý hluboký stabilizační systém páteře). Součástí jsou také cviky s popisem a názornými fotografiemi a tipy na pomůcky ulevující od bolestí v zádech. Jako bonus obdržíte 30minutovou video sestavu pro zdravá záda, podle které si můžete kdykoliv zacvičit.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

7 klíčových kroků, které vás skvěle připraví na porod a pomohou vám v šestinedělí

Útlá knížečka, ve které se dozvíte, jak o sebe pečovat po fyzické a psychické stránce nejen v těhotenství, ale i v šestinedělí, a kde najít kvalitní a užitečné informace týkající se porodu a přípravy na něj. Získáte také tipy, co vše je dobré před porodem zvážit, a třeba se inspirujete mými osobními mikropříběhy :) Jako bonus obdržíte 30minutovou video sestavu cvičení a relaxace, která je vhodná ke cvičení před porodem.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jsem v tom! Od hlavy až k patě :)

Komplexní čtyřtýdenní videokurz těhotenského cvičení, který obsahuje 8 kratších ucelených Pilates sestav, zaměřených na konkrétní tělesné partie, tak abychom během kurzu prošly opravdu celé tělo. Součástí jsou také 3 video bonusy a doprovodný studijní materiál psaný odlehčenou zábavnou formou.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Stáni kniha Podnikání z pláže ve mně probudila touhu po vlastním podnikání. Vstoupila mi do cesty právě včas, měla jsem před sebou poslední rok a půl rodičovské dovolené a nevěděla, co bude dál. Jenom jsem si byla jistá, že do zaměstnání se vracet nechci. Aniž bych měla nějakou přesnou představu, vstoupila jsem do Plážové přípravky, kde jsem si teprve ujasnila své téma a vše začalo získávat konkrétní obrysy. Osvojila jsem si spoustu technik a dovedností důležitých pro vlastní rozvoj i samotné podnikání. Dokonce jsem už začala psát svůj první eBook zdarma a překonala strach a natočila první video se cvičením. S nadšením jsem poslouchala všechny rozhovory s Plážovníky a těšila se z prohlížení jejich projektů. Věděla jsem, že tohle chci jednou taky dokázat. Že jakmile to bude možné, vstoupím do kurzu Plážové základky, vlastně jsem se nemohla dočkat jeho začátku. Díky kurzu PZP jsem si od základů své podnikání vybudovala. Byla to neskutečná jízda plná vrcholů a pádů, překonávání vlastních limitů, vzdělávání a seberozvoje, která ještě rozhodně není u konce. Zároveň mi kurz přinesl spoustu nových kontaktů, za které jsem opravdu vděčná. Těším se na Plážovou střední a děkuju Stáni a celému týmu PZP za tuto skvělou příležitost! Také za jejich pomoc a trpělivé, přesné a jasné vedení v průběhu kurzu i po něm. Pomáháte lidem měnit životy k lepšímu, k něčemu, o čem si kolikrát ani netroufali snít, a to je prostě krása! :)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže