header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Mámám Zuzana Žůrek Pivodová

Profilový obrázek
Kategorie: Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Moje cesta po porodu byla strastiplná, a bohužel jsem zjistila, jak málo péče je věnováno ženám po porodu. A to ji zrovna v tu dobu potřebují nejvíce. Nacházela jsem tolik rozporuplných informací, a tak jsem se rozhodla se v této oblasti více vzdělávat. V ten správný moment přišly organizace, které byly mému srdci nejblíže a prošla jsem u nich kurzy. Jmenuji se Zuzka a jsem laktační poradkyně Přirozeného kojení a poradkyně nošení dětí Z břicha na břicho. Pomáhám ženám se na miminko napojit a pochopit jejich reflexy. Před porodem se připravujeme na to, co přijde, aby společně vykročily k pohodovému kojení. Po porodu pomáhám ženám překonat nesnáze, se kterými se potkávají, a být jim podporou, kterou potřebují.

Vykročte vstříc pohodovému kojení

Sepsala jsem pro vás 10 rad na cestu k pohodovému kojení. Tento e-book je určen jak pro ženy před porodem, tak i po něm. Nikdy není pozdě začít znovu a lépe. Co se v e-booku dočtete? * Představím vám, co je tím nejdůležitějším faktorem k pohodovému kojení, a také to, na co ženy nejčastěji zapomínají. * Podíváme se na některé body z více úhlů, abyste se mohla sama informovaně rozhodnout, co je pro vás ta cesta, kterou se chcete vydat. * Podíváme se i na pár mýtů o kojení.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak si užít těhotenství

Nejkrásnější období ženy? Někdy to tak prostě není a my se musíme velmi snažit, hledat i malé drobnosti, abychom si tohle náročné období zpříjemnily, jen co to jde. V e-booku se mimo moje tipy můžete těšit na bonus, který zatím nebyl nikde na mém webu publikován. Vše je také doprovázeno spoustou fotek!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Podpora nošení dětí

Nošení má obrovský dopad na všechny možné aspekty našeho života. Nošení v šátku není jen o volných rukou. Je to o blízkosti, pomoci se sžít s novým životem (jak pro rodiče, tak pro miminko), je to místo, kde miminko slyší naše srdce, kde cítí naší vůni, kde se cítí nejvíce v bezpečí. Zároveň my cítíme vůni miminka, což je pro naše hormony důležité. Nošení má ovšem vliv i na fyzický vývoj miminka. O tom všem si můžete společně popovídat na osobní či online schůzce.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Předkojící kurz

Na tomto kurzu si společně popovídáme o nové etapě vašeho života. Dozvíte se vše co vás zajímá o kojení, o reflexech dítěte a i o různých situacích, které vás mohou potkat.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Laktační poradenství Přirozeného kojení

Kojení je přirozené, to ovšem neznamená, že žena nepotřebuje podporu. Pokud máte nějaké nepříjemnosti, kojení vás bolí, nedokážete se zorientovat ve všech možných radách, které dostáváte, potřebujete podpořit, jste si v něčem nejistá, ozvěte se a společně to zvládneme.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Do kurzu jsem se přihlásila a myslela jsem si, že moje téma je mi jasné. A pak přicházely dobře mířené otázky, debatovali jsme s ostatními v kurzu a najednou se cesta vyjasnila. Úplně jiná, než jsem si původně myslela. Vše do sebe krásně zaklaplo. Jsem moc vděčná za všechny informace, které kurz nabízí – administrativní věci, detailně sepsané kroky, a hlavně obrovská podpora u nás ve skupině.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže