header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Máma z gruntu Veronika Gruntová

Profilový obrázek
Kategorie: Bydlení a zahrada, Jídlo a výživa
Absolvované kurzy
Jmenuji se Veronika a jsem opravdová máma z gruntu :). V mnohém čerpám z dovedností našich babiček a snažím se tak jít cestou, co možná největší soběstačnosti, a to jak díky naší zahrádce, zpracování úrody nebo třeba pečení kváskového chleba. Jednoduchou formou učím lidi kolem sebe zahradničit, a to bez ohledu na to, zda mají k dispozici zahradu nebo jen balkon či okenním parapetu. Ráda předávám to, co je pro mě zcela přirozené a patří to k mému běžnému dni ať už je to zahradničení, zpracování úrody, pečení kváskového chleba nebo úklid domácnosti podle našich babiček.

Zahradničíme na balkoně, terase i okenním parapetu

Naučte se, jak si i na tak omezeném prostoru jako je balkon, můžete založit jedlou minizahrádku.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Začínáme zahradničit

Máte zahrádku, ale nemáte s pěstováním žádné zkušenosti a nevíte, jak začít? V e-booku najdete 8 rad, jak a kde začít, aby vám zahradničení dělalo už jen radost.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Zahradničíme v zimě

Jak si vypěstovat čerstvou zeleninu a bylinky třeba doma za oknem? Kdo by si nechtěl pochutnat na čerstvém salátu či bylinkách i v průběhu zimy.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Pěstujeme na balkoně

Bydlíš v bytě, nemáš zahradu, a přesto by sis rád/a vypěstoval/a vlastní ovoce a zeleninu? V e-booku najdeš vše potřebné k tomu, aby sis i ty mohl/a vybudovat svou vlastní balkonovou minizahrádku. Součástí je i podrobný návod na pěstování 15 druhů ovoce a zeleniny. Když tví sousedé mohou pěstovat na balkoně muškáty, proč ty bys nemohl/a pěstovat salát a ředkvičky.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Pěstujeme na zahrádce

Chceš si sam/a vypěstovat ovoce a zeleninu, ale nevíš, jak na to?? Bydlíš v domečku se zahrádkou, ale nemáš s pěstováním ovoce a zeleniny žádné zkušenosti? V e-booku najdeš vše, co potřebuješ vědět k tomu, aby tvá zahrádka jen vzkvétala. Součástí je i podrobný návod na pěstování 20 druhů ovoce a zeleniny.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Pěstujeme bylinky

Chceš si sam/a vypěstovat bylinky, které krásné provoní tvou zahrádku či balkon? Rád/a by ses naučil/a bylinky zpracovat tak, aby jsi je v kuchyni pak mohl/a využít po celý rok? V e-booku najdeš podrobné návody pro pěstování 15 bylinek, které můžeš pěstovat jak na zahrádce, tak i v květináči.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Co mi kurz přinesl a proč jsem se odhodlala do něj vstoupit? Jsem už nějakou dobu s dětmi doma a už jsem na sobě delší dobu pociťovala, že mi chybí tvůrčí činnost a potřebovala jsem ukojit svého tvůrčího ducha. Stánin kurz mi poskytl vše, co jsem potřebovala. Naučila jsem se spoustu nových věcí a mohla jsem se konečně seberealizovat. A to je to, co mě těší nejvíc :).
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže