header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Máma v balíku Alena Majerová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jsem finanční manažerka na mateřské. Z počáteční nuly na účtu jsem na svojí cestě k finanční svobodě a budu ráda, když se přidáte. :-) Učím ženy, že i finance mohou být zábavné a snadno pochopitelné a rozhodně jsou i pro ženy. Věřím v to, že bohatství nevzniká výběrem toho „správného“ finančního poradce, produktu či investice. Nevzniká ani z toho, kolik vyděláte, ale jak umíte zacházet s penězi. Věřím, že šetření nemusí bolet. Že finanční svobody může dosáhnout každý. Že stav Vašeho konta vychází z toho, co děláte každý den a jak přemýšlíte. Že bohatí mají svoje peníze rádi a dobře se o ně starají. Přidáte se?

eBook Naučte se šetřit

Jde to i na mateřské! Spousta praktických tipů, jak ušetřit v kuchyni, domácnosti a v mnoha dalších oblastech, které Vás možná ani nenapadly. Dávka motivace proč to dělat a možná trochu odlišný pohled na šetření, než o jakých jste doposud četli...
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Máma v balíku aneb Co potřebuje každá maminka vědět o penězích

Zjistíte, jak se starat o své finance na cestě k finanční svobodě. Čeká Vás 30 možností, jak si na mateřské přivydělat a jak dostat svoje výdaje pod kontrolu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Minikurz Rozpočet levou zadní

Naučte se říkat Vašim penězům, kam mají jít, místo abyste se divili, kam odešly. :-) Ač slovo rozpočet nebudí ve většině lidí nadšení, pro cestu k finanční svobodě je to Vaše eso v rukávu! S přehlednými tabulkami, co počítají sami, inspirativním eBookem a podporující skupinkou to dáte levou zadní!
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Kurz mi přinesl vstup do úplně nového světa online, který je plný příležitostí a seberealizace. I když jste zrovna na mateřské s malými dětmi a máte na to jen hodinku denně. Kurz je dobře strukturovaný. Základka Vás naučí vše, co do začátku potřebujete. Ze začátku mi občas některé technikálie přerůstaly přes hlavu, ale sedlo si to. Nyní se učím fígle ze střední a baví mě to. Skoro bych řekla, že je to spíš druhá základka, bez které to nejde, pokud to myslíte opravdu vážně. Jdu si svým hlemýždím tempem a užívám si to. Je to o vytrvalosti – stejně jako ta cesta k finanční svobodě.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže