header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Máma uklízí Eva Knoblová

Profilový obrázek
Kategorie: Bydlení a zahrada, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Baví mě inspirovat lidi, jak se netrápit nepořádkem a mít čas nejen na rodinu, ale i sami na sebe. Ukazuji lidem cestu, jak jde žít minimalisticky i s dětmi. Mou vášní je uklízení a vím, jak může být úklid zábava, jak ho udržet a zároveň šetřit přírodu a peněženku. Úklid mi nezabírá mraky času a zároveň vydrží. Vím, jak si uspořádat šatník, jak skládat oblečení a jak rovnat věci do polic a šuplíků. Mám dostatek úložného prostoru, který nepřetéká. Vím, jak šetřit přírodu i peněženku. Umím ekologicky čistit nebo prát. Naučila jsem se uklízet dětem, a hlavně s dětmi. Úklid nás doma baví. Od malička jsem se zajímala o to, jak srovnat věci do skříní. Bavilo mě vše vyndat, úhledně poskládat a zase vrátit na místo. Nadšeně jsem prolézala skříně sestře, mamce, babičce nebo sestřenici a třídila a rovnala jejich nepořádek. Bylo to pro mě vždy velké dobrodružství. Líbí se mi jednoduchý skandinávský design, který přesně zapadá do minimalistického smýšlení. Uklízení mě baví a právě myšlenka minimalismu mě naprosto nadchla. Umožňuje mi dát věcem smysl a řád a zároveň mi dává největší svobodu. Žiji v domě, jehož přestavbu jsem si sama navrhla a s manželem vybudovala. Díky kompletní rekonstrukci starého domu má dům jedinečné kouzlo spojující staré s novým. Naučili jsme se, jak jde ušetřit na ceně, ale ne na kvalitě a tyto své poznatky předáváme dál. Mým cílem je šetrný způsob života. Zajímám se o zero waste. Čím více šetřím, tím více se mi daří nalézt další oblasti, ve kterých je to možné bez dopadu na kvalitu. V mnohých případech jsem zjistila, že mě to víc baví a výsledek je mnohdy lepší a zdravější.

5 pravidel ke stále uklizené domácnosti aneb jak se doma cítit dobře

Myslím, že je důležité si svůj domov uklidit. Projevujete mu tím svou úctu. Pokud si uklidíte kolem sebe, budete mnohem spokojenější. Chcete konečně skoncovat s nepořádkem? Stáhněte si eBook zdarma a objevte 5 jednoduchých pravidel, jak se přestat stresovat úklidem.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Detoxikuj svůj dům

Potřebuje váš dům detox? Trávíte příliš mnoho času péčí o domácnost, uklízením nepořádku a hledáním věcí? Nabízím Vám osvědčený a vychytaný návod, který Vám přinese domov, ve kterém si přejete žít. Zjistíte, co je pro Vás skutečně důležité. Ušetříte peníze za zbytečnosti a také za jejich údržbu. Ušetříte čas strávený studováním teorie, už jsem to udělala za Vás.​ Vyřešíte potíže s nepořádkem a získáte čas na svou rodinu, přátele i sami na sebe. Nepořádek vyvolává stres a je také častým důvodem mnoha hádek v domácnosti. Když si uklidíte, získáte mnohem více spokojenosti. Zjistíte, jaké jsou Vaše životní cíle a co je opravdovým důvodem nespokojenosti. Otevře se Vám prostor ke splnění Vašich tajných snů. Najdete zde motivaci ve složitých situacích, které mohou během úklidu nastat, a praktické rady, které můžete ihned uvést do praxe. Zamilujete si vlastní domov a začnete projevovat domovu úctu. Bude se Vám v něm líbit a budete mít radost z věcí, které vlastníte.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Díky plážovému podnikání jsem zjistila, co mě ve skutečnosti opravdu baví, ale i to, co mě nebaví. Plážová základka byla neuvěřitelná jízda, díky které jsem se odhodlala dělat věci, o nichž jsem si ani nesnila. Kurz mi ukázal cestu, kam nyní směřovat. Moc jsem si to užila, i když to někdy bylo náročné. Překračovala jsem své hranice, pracovala jsem a psala dva e-booky. Hlavní, co bych vypíchla, byla podpora a elán díky facebookové skupině. Kurzy jsou skvěle zpracované a vedou za ručičku každým krokem. Stačí jen postupovat podle návodu, který nezapomíná snad na nic. Dají se projít vlastním tempem nebo i v té rychlé jízdě na počátku. Super se v nich orientuje a vyhledávají informace i zpětně. Stáňa i Jirka jsou moc sympatický pár, který má motivující a podporující vystupování.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže