header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Máma superhrdinkou Lucie Konečná

Profilový obrázek
Kategorie: Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Jsem autorkou bestselleru Mámin průvodce paragrafy na mateřské a rodičovské dovolené a průvodkyně dávkami v mateřství. Pomáhám nastávajícím maminkám vyznat se v sociálních dávkách v mateřství a rodičovství. Tak, aby měly jasno v tom, jaké vyřizování na ně čeká před narozením jejich miminka a po porodu. Mým přáním je, aby získaly přehled o veškeré finanční podpoře, kterou stát rodinám nabízí a aby se po zdolání veškeré administrativy cítily jako Superhrdinky.

Tahák pro nastávající maminky

Tahák pro nastávající maminky vás provede administrativním kolečkem v těhotenství a po porodu. Stručně a v bodech se dozvíte, v jakém období těhotenství si máte co zařídit. Od registrace k dětské lékařce po nahlášení novorozeňátka na pojišťovnu.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Mámin průvodce paragrafy na mateřské a rodičovské dovolené

Mámin průvodce paragrafy na mateřské a rodičovské, dává jistotu už více než 1 700 maminkám v tom, na jaké dávky mají nárok a jak si všechno vyřídit od A-Z.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak naplánovat rodičovský příspěvek a nepřijít o 40 000 Kč?

Objevte 6 kroků, díky kterým si rodičovský příspěvek stihnete vyčerpat včas, jakmile zjistíte, že čekáte další miminko.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Se Stáňou i Jirkou jsem absolvovala dva kurzy. Plážovou základku a posléze i střední. Oba byly fantastické a můj život převrátily vzhůru nohama. V tom nejlepším slova smyslu samozřejmě. Nikdy jsem se necítila dobře jako zaměstnanec a tak jsem už při škole a práci zkoušela různé podnikatelské aktivity. Až po absolvování zmíněných kurzů se ale stalo něco zásadního. Cítila jsem, že teď je to ono. Možná moje téma není ještě konečné ale co vím zcela jistě, že forma podnikání, je pro mě to pravé ořechové. Plážové podnikání vám totiž umožňuje mít většinu věcí na automat a zabývat se především aktivitami, které vám přináší radost. Učíte se stále novým věcem a stereotyp tady vážně nehrozí. A jaká je další zásadní věc? Že mě to mé podnikání dokonce i krásně uživí, a to i přesto, že jsem pořád spíše máma na plný úvazek. Děkuji Stáně i Jirkovi, že mi ukázali a prošlapali cestičku, po které je radost jít.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže