header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Lucie Konečná | NLP koučka Lucie Konečná

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Jsem koučka neurolingvistického programování a podporuji odvážné ženy, které si dělají věci po svém. Ať už je to sám život, rodičovství, zdraví nebo vzdělávání dětí. Má oblíbená mantra, kterou se řídím nejen při své práci je Sebelásku hledej za vším. Mám za to, že vyladěním vztahu k sobě samé, vyladíme vztah k našemu okolí. Ráda se s tebou podívám na témata: Jak mít více času pro sebe, pro zazdrojování se. Jak se postavit do své vnitřní síly a najít odvahu pustit se do činností, které mě lákají ale mám z nich strach. Jak si pevně a láskyplně nastavit hranice k sobě samé, aby nám (ve vztazích) bylo lépe. Jako certifikovaná koučka tě provedu ještě k více radostnějšímu životu. Při své práci mám ráda hravost a často používám techniky neurolingvistického programování (NLP), které přepisují nesloužící programy hluboko v tvém podvědomí a vedou k trvalejší a rychlejší změně. Těším se na Tebe. Lucie Konečná| NLP koučka vědomého bytí
Se Stáňou i Jirkou jsem absolvovala dva kurzy. Plážovou základku a posléze i střední. Oba byly fantastické a můj život převrátily vzhůru nohama. V tom nejlepším slova smyslu samozřejmě. Nikdy jsem se necítila dobře jako zaměstnanec a tak jsem už při škole a práci zkoušela různé podnikatelské aktivity. Až po absolvování zmíněných kurzů se ale stalo něco zásadního. Cítila jsem, že teď je to ono. Možná moje téma není ještě konečné ale co vím zcela jistě, že forma podnikání, je pro mě to pravé ořechové. Plážové podnikání vám totiž umožňuje mít většinu věcí na automat a zabývat se především aktivitami, které vám přináší radost. Učíte se stále novým věcem a stereotyp tady vážně nehrozí. A jaká je další zásadní věc? Že mě to mé podnikání dokonce i krásně uživí, a to i přesto, že jsem pořád spíše máma na plný úvazek. Děkuji Stáně i Jirkovi, že mi ukázali a prošlapali cestičku, po které je radost jít.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže