header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Malujeme akrylem Lucie Polzerová

Profilový obrázek
Kategorie: Umění‚ tvoření a volný čas
Absolvované kurzy
Jsem nadšená malířka, která objevila své ztracené umělecké sebevědomí. Užívám si proces malby tak, že zapomínám na čas a nechám se tím úplně pohltit. Jsem nadšená z toho, co mi vzniká pod rukama, a často nemůžu z výsledku odtrhnout oči a kochám se a kochám. Ukazuji lidem, jak fungují akrylové barvy, učím je se radovat z toho, co namalovali, a objevit svůj skrytý talent.

Kurz stínování akrylovými barvami

Jednou z nejčastějších chyb, které vidím na obrazech začínajících, ale i zkušenějších tvůrců, je zpackané stínování. A to je velká škoda. Mnohdy by šlo opravdu o krásná díla. Proto jsem vytvořila eBook, ve kterém stínování vysvětluji a najdete v něm: 4 ZÁSADY, díky kterým bude váš obraz vypadat dobře. 2 TIPY na míchání barev, díky kterým bude míchání barev snazší. PRAKTICKÉ příklady s fotografiemi. BONUS: návod na stínování kapky vody. Díky tomuto eBooku ušetříte spoustu času, nepovedených pokusů a omylů, ušetříte peníze za vyplýtvané barvy a „rozdupaná“ plátna a zachráníte své „umělecké sebevědomí“. Pojďme se společně pustit do díla a udělat si ten svět kolem nás barevnější a hezčí.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Trénink malování oka

Tento manuál vychází ze zkušeností a praxe. Používám laický jazyk a jako největší přínos vidím tréninkové archy, které vás navedou jako prvňáčka, který se v první třídě učí v písance „malovat“ písmenka. Vysvětlíme si a natrénujeme, jak správně oko vypadá. Nejen samotný tvar oka, ale také umístění duhovky, její stínování, barvu bělma, odlesk světla. To vše dělá oko okem. Ale nejen to, bez horního a spodního víčka by to asi nebylo ono, takže si opět jednoduše vysvětlíme, jak najít správné umístění a jak je správně vystínovat. Víčky to ale nekončí. Pokazit se toho dá dost i na řasách a obočí. Vysvětlíme si směr růstu a jak to správně namalovat tak, ať obočí i řasy vypadají přirozeně. Často říkám, že žádný učený z nebe nespadl a to, že trénink dělá mistra, je stará známá věc. Nechtějme hned být mistry a pojďme začít trénovat a klidně od malých věcí. Protože i díky malým „věcem“ můžou vzniknout velká díla.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak namalovat obraz podle předlohy

Chcete mít na zdi obraz, kterým se budete chlubit? U kterého budete s radostí říkat: „To jsem maloval/a já!“? Nemáte zázračný talent a přesto vás láká namalovat si vlastní obraz? Chcete zažít ten proces tvorby a hraní si s barvami? Chcete mít na zdi vlastní originál? Máte předlohu vytištěnou na A4 nebo pasovou fotografii a nevíte, jak ji přenést na plátno větší velikosti? Namalovat obraz na plátno může být pořádná výzva. Zvlášť pokud nemáte moc zkušeností a nevíte, jak na to. Pokud se nechcete zbytečně trápit a chcete, aby i váš první pokus o obraz vypadal tak, že víte, co děláte, pak neváhejte a přečtěte si můj návod. Já osobně bych s největší pravděpodobností nikdy žádný obraz na plátno nenamalovala, pokud bych neznala to, o čem v návodu píšu. Nevěřila bych si na to a nákup barev a pláten bych vnímala jako vyhozené peníze. A neumím ani slovy vyjádřit, jak nesmírně vděčná jsem, že už to mám v životě jinak a že tvorba obrazů je nedílnou součástí toho, kdo jsem. Neudělám z vás akademického malíře, ale pokud budete postupovat podle návodu, pak vytvoříte dílo, na které budete moci být právem hrdí. Pojďme si společně ušpinit ruce od barev a vytvořit něco, co nám vykouzlí úsměv na tváři a zpříjemní každý den.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
O on-line podnikání se zajímám už několik let. Nejdřív jsem jen zvědavě pokukovala po známých, kteří se do toho pustili, a využívala webináře a informace, které dává Stáňa zdarma. Koupila jsem si doporučované nástroje na tvorbu webu, e-mailing a fakturaci a pustila se do díla. I bez kurzu jsem vytvořila web, napsala eBook zdarma i placený a psala články na blog. Bez jakéhokoliv výsledku. Nakonec jsem to vzdala, web zrušila a byla jsem na sebe naštvaná, že jsem to nezvládla. Letos jsem se rozhodla do toho jít z druhé strany, nekupovat drahé nástroje, jejichž funkce neumím pořádně využít a ocenit, ale koupit si know-how a postavit web zdarma. A světe div se, ono to funguje. Nemůžu říct, že bych dělala něco nějak výrazně jinak. I ty eBooky jsem upravila jen lehce, ale díky kurzu mi zapadly dílky skládačky do sebe, netrápila jsem se tolik s nastavováním a propojováním všeho potřebného a prostě to začalo fungovat.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže