header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Magie šťastného života Dana Chara Kratochvílová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jsem čarodějka a designérka života a také maminka 4 dětí. Vždy jsem byla trošku jiná a své dary jsem rozvíjela s krátkými pauzami od malička. Na "hlavní pracovní poměr" se práci energiemi věnuji více než 5 let. Za tu dobu jsem pomohla nasměrovat a posunout se již více než třem tisícovkám lidí, převážně žen. Dělám osobní konzultace, píši články a elektronické knihy, tvořím kurzy, pořádám semináře a také pro vás maluji obrázky. U každého klienta postupuji individuálně (automatická kresba, karty, kyvadlo, Diksha, Feng Shui, numerologie i astrologie, práce s živly a čakrami, vhledy do minulosti i budoucnosti). Ráda inspiruji a pomohu i vám. Miluji práci s energiemi a ráda učím i druhé. Mnohdy stačí jen malé změny k opravdu velkým proměnám.

7 malých kroků pro splnění velkých snů

Chcete si jednoduše změnit život? Pak je průvodce pro vás tím správným. Dozvíte se, jak dát podobu svým snům, ale i jak si přivolat do svého života partnera, finance, zdraví, dítě, bydlení snů či práci. A také, jak se zbavit nežádoucího.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Vibrační ochranný obrázek

Nedaří se vám v poslední době, jak byste si přáli? V dnešních dnech je potřeba více ochrany, podpory, víry, radosti ze života a lásky. A proto jsem pro vás nakreslila poloautomackou kresbou vibrační obrázek, který vás podpoří, ochrání a dodá další potřebné vibrace k uzdravení duše.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Co vás čeká v roce 2020?

Každý rok pro vás chystám průvodce rokem. Není to jen karetní výklad, jde o detailní rozbor roku pro jednotlivá znamení zvěrokruhu. Dále zjistíte své šťastné číslo, den i období, také barvu a vládnoucí element roku i to, jaká překvapení a výzvy na vás čekají, a jaké emoce si máte zpracovat. V menu webu: danakratochvilova.cz pod záložkou „Průvodci životem“ vždy najdete aktuální.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Barvy a elementy podle Feng Shui

S tímto praktickým tahákem si snadno zharmonizujte si svůj prostor. Tak podpoříte sebe i své blízké. Vše jednoduše a lehce. I malé kroky mohou způsobit velké změny.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Magie pro šťastný život bez kompromisů

Chcete jednou pro vždy změnit svůj život a žít jako v nejkrásnějším snu? Změňte svá přání v realitu. Mám pro vás skvělého pomocníka, návod, jak přeměnit vaše sny do hmoty. Pomůže vám odstranit to, co již ve svém životě nepřejete a zároveň se krásně otevřete novým možnostem a příležitostem. K odhalení tajemství vám pomůže i několik praktických bonusů.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Konzultace a osobní výklady

Zajímá vás vaše budoucnost nebo nevíte, jak dál, jak se rozhodnout? Toužíte po lásce, rodině, šťastném domovu, práci snů? Chcete se zbavit negací ve vašem okolí? Máte pocit, že o tom, co vám děje nemůže nikomu říct? Opakují se vám sny nebo máte dojem, že se nemůžete pohnout z místa? Pak jsem pro vás ta správná. Nabízím několik možností výkladů. U každého klienta volím vždy individuální přístup na pomocí mnoha technik. Můžeme se setkat osobně nebo vše zvládnout na dálku.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

3+2 kroky k životu jako v krásném snu

Online video kurz vznikl na základě praktických a dlouholetých zkušeností. Při osobních konzultacích a výkladech se velmi často opakují stejná témata. Je to logické! Kdo by nechtěl žít jako v těch nejúžasnějších představách. Jenže realita je jiná. Pojďte se mnou projít nejdůležitější základní oblasti a jednoduše odhalte strategie pro magickou proměnu vašeho života. Během 5 týdnů spolu projdeme všechny základní životní oblasti. Zjistíte, na čem pracovat a jak se posunout. Odhalíte i tajemství ke zhmotňování vašich snů.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Karty Magie života

Program „karty Magie života“ vás navede k vytvoření vlastních vykládacích karet. Nevím o žádném jiném podobném u nás ani v zahraničí. Nezískáte jen své vlastní karty, které na vás budou mluvit srozumitelnou řečí, ale i svou vlastní magickou spojnici mezi nebem a zemí. Žádná vaše otázka již nezůstane nezodpovězena. Neumíte malovat? Nevadí. Můžete použít již hotové karty k na-cítění. Máte totiž na výběr ze tří možností- vytvořit své vlastní karty, vybarvit si černobílé nebo „jen“ vytisknout již hotové. K dispozici dostanete i dva pracovní sešity, tak se můžete ke všemu vracet, když to budete potřebovat. Nemáte tiskárnu a nechcete si nic pořizovat? I pro vás je tu varianta- V.I.P. servis. Všechno dostanete rovnou do poštovní schránky.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Energetické vibrační obrázky

Vybrat si můžete z již hotových (s konkrétním účelem a záměrem) nebo si objednat osobní obrázek na míru. Vše vám pak přijde přímo do vaší poštovní schránky. Jsou zalaminované, aby něco vydržely.  Obrázek si pak dáte někam, kam se často díváte (na pracovní stůl, do diáře nebo do koupelny k zrcadlu,...) a necháte jej na sebe působit, kdykoliv pocítíte potřebu.  Všechny obrázky můžete získat ve dvou formátech, A5 nebo A6.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Dárková poukázka

Toužíte věnovat opravdu originální dárek, který pomůže i potěší zároveň? Vyberte si ze široké nabídky dárkových poukázek (na vámi určenou částku, na konzultaci či výklad, na jakýkoliv online kurz kurz nebo elektronickou knihu) a možná tak někomu i změníte život. Poukázky mají platnost 3 měsíce od zakoupení. Poukázku vám na míru vytvořím, vy si ji pak jen vytisknete a vložíte do obálky.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
V roce 2015 jsem prošla "Plážovou základkou". Ta mi doslova otevřela oči. Své vize a plány jsem mohla přenést do hmoty a dát tak možnost novým klientům. Ty bych bez propojení s online světem jen těžko našla (nebo spíš oni mě). Vždy jsem o sobě tvrdila, že nejsem technický typ. Pod vedením Stáni, jsem doslova dokázala pro mě do té doby nemožné. Již téměř 6 let se mohu věnovat svému poslání na plno. "Plážová střední", kterou jsem absolvovala o dva roky později mi úžasně pomohla vypilovat detaily a získat velké množství dalších informací. Mé velké poděkování a vděčnost patří Stáni i Jirkovi. Mám vás ráda a věřím, že to takto má každý, kdo vás zná!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže