header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Magicky ženská Michala Měřínská

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jsem autorka knihy a projektu Magicky ženská, lektorka a autorka kurzů a online programů pro ženy. Ukazuji ženám cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost. Pomáhám jim cítit se sebejistě, líbit se samy sobě a dopřát si péči o sebe i v každodenním shonu. Projekt Magicky ženská je prostorem pro objevování vědomé ženské krásy, ve kterém ženy pochopí, že krása a sebevědomí začínají v jejich hlavě, naučí se dělat si bez výčitek čas samy na sebe a získají praktické dovednosti, jak svoji krásu rozzářit – v každodenních rituálech, v péči o pleť, ženském líčení nebo v šatníku.

13 nestárnoucích zásad ženské krásy, které znala i Coco Chanel

Právě 13 nestárnoucích zásad ženské krásy je to nejjednodušší, s čím můžeš každý den pro svůj pocit ženskosti, spokojenosti a pro vytvoření skvělého a elegantního dojmu začít. Stáhni si zdarma 13 zásad, které by měla mít na ledničce každá žena.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Kniha Magicky ženská

První kniha o vědomé ženské kráse, která pomáhá ženám o jejich vnitřní i vnější kráse a péči o sebe přemýšlet konečně jinak. Četlo ji už více jak 18 tisíc žen.
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt

Motivační online klub Magicky ženská

Online klub pro ženy, které se rozhodly objevit svou krásu a vědí, že pro skutečnou změnu je nejdůležitější změnit své každodenní návyky.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Intenzivní online kurz Magicky ženská

10týdenní program o vědomé ženské kráse. Detailní cesta od přepisování nefunkčních programů v mysli až po praktické kroky v péči o pleť, líčení nebo šatníku. Během deseti týdnů získáte desítky technik, cvičení i inspirace, díky kterým vaše sebevědomí a ženskost vystřelí do výšin. Potvrzeno zkušeností stovek žen, které už kurzem prošly. Navíc můžete získat profi líčení a focení v hodnotě několika tisíc korun zdarma.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

E-book Kouzla oblékání aneb to nejdůležitější pro váš šik styling

Nejdůležitější stylistické tipy, které je užitečné znát dřív, než otevřete peněženku a vrhnete se do obchodů s oblečením. Díky e-booku najdete svůj styl, zafixujete si základní stylistická pravidla a získáte jasný přehled ve své skříni. Pomáhá ženám porozumět oblékání hlouběji, než jen znát konfekční velikost, oblíbené barvy a vidět cedulku s cenou.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
V kurzech Podnikání z pláže jsem v roce 2015 vytvořila stabilní základy svého podnikání, které každý další den rozvíjím. Například díky strategiím, které jsem se od Stáni a Jirky naučila, si po vydání mé knihy Magicky ženská za první 4 dny prodeje v roce 2016 knihu koupilo 4500 žen. Kurzy Podnikání z pláže jsou perfektně zpracované nejen obsahově, ale především po stránce vedení a postupného tvoření krok za krokem, díky kterému má člověk při studiu jasný směr a vidí výsledky.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže