header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Madeira-Dream Monika Dvorakova

Profilový obrázek
Kategorie: Cestování, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
MADEIRA DREAMlife aneb život v Atlantiku zn. na dobu neurčitou Půlstoletí života, 3 děti a 30 let podnikání v Česku s výjezdy severní polovinou světa. To je shrnutí našeho života :) V roce 2022 jsme uskutečnili náš sen. Přestěhovali jsme se na překrásný ostrov Madeira i s naší 11letou dcerkou. Jak, proč, kde jsme se tu vzali, co tu děláme, jak to zvládla naše teens, kdo nám pomohl a jak nyní mohu pomoci já lidem, kteří mají podobné sny? O tom jsou mé stránky a e-booky. Madeira je vášní, psaní se tu pro mne stalo koníčkem a má práce posláním. REALITY: pomáhám lidem najít vlastní kousek ráje uprostřed Atlantiku - jsem průvodce Madeirou pro každého, kdo sní o svém zázemí na ostrově a chce pro to udělat potřebné kroky. Na mém blogu najdete spoustu praktických i objevitelských informací, odkazů, fotografií i videí ze života na Madeiře. JSEM průvodce Madeirou pro rodiny s dětmi i bez dětí.

Do roka na Madeiru

Detox / restart v podobě "úniku" na ostrov V e-booku Do roka na Madeiru najdete postup, jak si splnit sen v podobě přesunu rodiny na krásný ostrov včetně základních informací ohledně práce, vzdělávání, zdravotnictví, společenské atmosféry, lidí, jídla, přírody, bezpečí. Proč, jak, co je třeba podniknout? O tom je tenhle e-book :) BONUS: užitečné tipy a kontakty na Madeiře
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Základní realitní průvodce Madeirou

Po pár letech realitní praxe v Česku už druhým rokem sbírám cenné zkušenosti na Madeiře ve spolupráci s velmi profesionálním a sympatickým týmem lokální realitní agentury za zády. V tomto e-booku sdílím jednoduše a srozumitelně postupy směřující k úspěšné a bezpečné koupi nemovitosti na ostrově, i kdyby jste se rozhodli to zvládnout celé sami. Ale nemusíte na to být sami :) Stažením e-booku získáte navíc 2 BONUSY: 1. informace, jaké jsou potřebné doklady pro získání úvěru na ostrově 2. možnost si udělat simulaci výpočtu daně z koupě nemovitosti.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Díky kurzu Plážová základka se mi otevřely nové možnosti. I přesto, že pracuji v obchodě a marketingu již 20 let, "prala" jsem se hodně s technikáliemi, a proto jsem nikdy neměla svůj web. Díky kurzu, týmu z kurzu a i některým plážovníkům a plážovnicím :) jsem našla, co jsem potřebovala. Krok za krokem, jak si postavit web, mnoho nápadů, inspirace, která neutichá. Díky!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže