header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Čas Ženy Lucie Ratajová

Profilový obrázek
Kategorie: Zdraví a krása, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2022
Milá Ženo, nech rozkvést své ženství, uzdrav své lůno, vpusť do sebe kus mocné přírody a vychutnej si sama se sebou vyživující chvilku, která tě zahřeje, povzbudí a dosytí. Nejen tvoji ženskou křehkou Duši ale i tvé Tělo a Mysl. Dopřej si své osobní soukromé wellness s pomocí Ženské bylinné napářky. Vydej se na cestu zpět k sobě samé, stejně tak, jako jsem to udělala já a začni si užívat svůj život v rovnováze, je to Tvůj čas, Čas vědomé Ženy.

Ženská bylinná napářka - Rituální průvodce

Jak se během 15 minut spojit se svým ženstvím pomocí našich smyslů? Věnujte si 15 minut sebelásky. Jen vy můžete dokonale pečovat o svoji Vnitřní Ženu. Probuďte své jednotlivé smysly. Zažijte 5. hvězdičkové osobní wellness ve své koupelně. Pojďme společně rozkvést a očistit místo, kde ženská energie často neproudí a stagnuje. Dopřejte si sebeláskový rituál přímo u vás doma a probuďte svoji Vnitřní Ženu. Je to Váš čas, Čas vědomé Ženy.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Ženská bylinná napářka - kompletní informace, které potřebujete vědět o vaší celoživotní kamarádce.

Přivítejte do svého života celoživotní kamarádku – Ženskou bylinnou napářku. Ženská napářka Vám bude stát po boku a provede vás jednotlivými fázemi v životě ženy (PMS, před porodem, porod, šestinedělí, menopauza). Hýčkejte svoji Vnitřní Ženu, probuďte v sobě vnitřní oheň, který prohřeje vaši ženskou podstatu a dopřejte si léčebný čas sama se sebou. Je to rituál, během kterého podpoříme naše ženství, slyšíme svůj vnitřní hlas a mysl se nad bylinnou parou zharmonizuje díky omamným vůním, které se z bylinek vypařují. Vychytala jsem svůj čas nad parou, vím, jak je to správně. Našla jsem vhodné pomůcky k napařování, které jsou cenově dostupné a přírodní. Vychutnávám si své soukromé 5. hvězdičkové wellness plnými doušky. Chcete taky?
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Pomůcky na ženskou napářku E-shop

Co mám použít k sezení nad parou? Již znáte a provozujete ženskou bylinnou napářku, ale nemáte to správné nádobíčko pro svoji slastnou a pohodlnou chvilku nad parou? Na začátku mého napařování jsem měla stejný problém, ale vyřešila jsem ho. Navrhla jsem si své vlastní, pohodlné sedátko, které je čistě přírodní. ZVOLTE SI I VY SVOJI CELOŽIVOTNÍ KAMARÁDKU. Pevné, stabilní, přírodní, voňavé pomůcky pro Vaši chvilku nad parou, které jsou vyrobeny s láskou a v souladu s přírodou.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Kurz Podnikání z pláže - základka mi neuvěřitelně rozšířil obzory. Je to neuvěřitelná cesta osobního rozvoje, kdy k dosažení zdárného cíle musíte překonávat své strachy, limity, překážky. Pokaždé, když jsem svoji horu zdolala, cítila jsem se až nepřemožitelně a zároveň jsem byla v údivu, co mi za tak krátkou dobu vyrostlo pod rukama. Můj vlastní projekt, který tvořím ze srdce a z duše. Děkuji sama sobě, že jsem se na tuto nezapomenutelnou cestu vydala. Děkuji celému skvělému týmu za jejich trpělivou pomoc a všem účastníkům za nezapomenutelnou atmosféru, která během kurzu i po něm stále přetrvává.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže