header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

LinkedIn - geniální nástroj i pro freelancery Lenka Rosochová

Profilový obrázek
Kategorie: Podnikání, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
LI jsem začala pasivně sledovat s cílem užívat ho pro svůj byznys (hypotéky a nemovitosti). Někdy začátkem roku 2021 jsem pomalu začala publikovat vždy to, co mělo na FB organicky nebo i v reklamě nejlepší výsledky. A reakce žádné, sem-tam lajk...dosahy jsem ještě neuměla v tu chvíli vyhodnotit, ale byla jsem zklamaná. Jenže mentorka mi opakovala, že pro moje téma a cílovku, kterou chci oslovit, tam určitě potenciál mám. Tak jsem se nevzdávala, byť výsledky nebyly valné... Na podzim jsem si pak zaplatila osobní mentoring přímo s expertkou na LinkedIn. Po hodinách s ní jsem zažívala první AHA momenty, po zapracování změn jsem pocítila okamžité výsledky. Takže přesně chápu, jak se cítíte, když jste na začátku. A velmi ráda vám své know-how předám na svých konzultacích nebo workshopech, abyste nemuseli ztratit víc než rok jako já.

Pdf 5 tipů, co vyladit na svém LinkedIn profilu

Praktický základní návod s 5 jednoduchými tipy, co vyplnit a nastavit na vašem profilu na LinkedInu, aby byl vaší funkční vizitkou. Obsahuje detailní obrázky a popis, co kde a proč vyplnit.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

kurz LinkedIn od A do Z k samostudiu

První komplexní kurz o síti LinkedIn, zaměřený na malé podnikatele a freelancery. 💡Podnikáte dlouho, pohybujete se na Facebooku, Instagramu a i ten LinkedIn profil máte. Jenže tu síť nechápete a přijde vám složitá. Chcete jí konečně přijít na kloub s praktickou pomocí odborníka. 💡Po prostudování 4 praktických modulů budete mít tuto síť krásně nastartovanou k úspěchu.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Základní kurz Podnikání z pláže mi opravdu změnil život, protože to bylo moje první nahlédnutí do pro mě tehdy nového světa on-line marketingu a on-line podnikání, který mě úplně pohltil. Během dvou let jsem svůj hlavní obor finance upozadila a stala se lektorkou podnikatelů pro rozjezd na sociální síti LinkedIn, kterou jsem si z on-line světa nejvíce oblíbila.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže