header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Les je můj přítel Jana Machková

Profilový obrázek
Kategorie: Rodičovství a mateřství, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jmenuji se Jana Machková a jsem obyčejná holka, která se cítí být nedílnou součástí přírody, od malička si uvědomuje své spojení s ní, ráda v ní tráví svůj čas a není jí lhostejné, jak se mnozí mocní lidé zaslepení touhou po materiálních statcích k přírodě chovají. Sama se k přírodě chovám s láskou a respektem, studuji dostupné informace o životním prostředí, živočiších, rostlinách, ekologických problémech, studuji biologii, fyziologii, etologii i genetiku. Sbírám zkušenosti a ověřuji si informace v terénu, denně trávím několik hodin v přírodě, a pak se vše, co nastuduji snažím zjednodušeně, srozumitelně, nenásilně a čtivě zabudovat do článků na svém blogu a do pohádek, které píšu pro naše děti, neboť děti vnímám jako obrovskou naději pro vytvoření lepšího světa. Věnuji se také bylinkaření, a tak v některých mých článcích naleznete i recept na nějakou tu pochoutku z přírodních darů ;-).

5+1 kouzelných rad, jak se stát úspěšným pozorovatelem lesní zvěře

Příručka pro každého, kdo touží v lese skutečně něco vidět!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Příběh samotářské včelky

Pokračování pohádky „Kterak hmyzí kamarádi pomohli jablůňce a celé zahradě“ kterou si můžete přečíst na mém blogu ZDE: https://lesankajanka.cz/kterak-hmyzi-kamaradi-pomohli-jablunce-a-cele-zahrade/ Pro všechny, kdo se chtějí dozvědět základy ale i pikantnosti ze života samotářských včel. Mimo jiné získáte i tipy, jak můžete přilákat tento zajímavý hmyz na svou vlastní zahradu a jak přispět k jeho přežití v dnešní měnící se krajině.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Díky kurzu Podnikání z pláže jsem si ujasnila, co je mou vášní, v jaké mé schopnosti je ukryt můj životní dar, i to, jak jím mohu pomáhat lidem a přírodě. V průběhu kurzu jsem sama o sobě zjistila spoustu zajímavých věcí, mimo jiné i to, že vůbec nejsem takový technický anti-talent, jak jsem si do té doby myslela. Stáňa má vytvořený podrobný manuál i s videi, a tak jsem si dokázala sama vytvořit blog a vše okolo toho. Stáňa mi také připomněla, že každý sen si můžeme splnit, ať je jakýkoliv. Jen je potřeba přesně vědět, co chci, zapojit svou trpělivost, vytrvalost, a hlavně překonat strach z neznáma a nedostatečnosti, který je tou hlavní a největší překážkou na cestě k jakémukoliv cíli.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže