header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Leny inspirace – low carb Lenka Čermáková

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa
Absolvované kurzy
Jsem zapálená low carb kuchařka a především nadšená propagátorka zdravého jídla. Naučím vás zpracovávat tradiční suroviny netradičním způsobem. Svými recepty inspiruji a motivuji ke zdravějšímu stravování bez bílého cukru a mouky. Ukazuji cestu, jak vařit zdravěji a s lehkostí nejen ve svých kuchařkách, ale také pořádáním workshopů a low carb ochutnávek. Ukáži vám, že žít a vařit zdravě, není nic složitého.

Kuchařka zdarma: Jak být low carb i na cestách

Návod s recepty, co si připravit k jídlu na vaše cesty, výlety, prostě když jste mimo domov. Kdo je připraven, není zaskočen.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Vánoční kuchařka low carb

Kuchařka obsahuje 40 receptů, které vám usnadní přípravu zdravého vánočního cukroví. Především je to hlavně průvodce, který vám poradí, jaké suroviny bez cukru a lepku použít, jak s nimi pracovat, a hlavně jak naplánovat vánoční pečení. V kuchařce odkrývám vychytávky z mé bohaté praxe z pečení cukroví pro veřejnost.
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt
Loe carb Velikonoce

Velikonoční kuchařka low carb

Návod, co si upéct na jarní svátky bez mouky a cukru. Budete překvapeni, jak je vše chutné, rychlé a jednoduché. Najdete zde navíc, jak pracovat se surovinami a které si vybrat.
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt

Rychlovky pro low carb lenochy

Nikdo z nás nechce v kuchyni trávit dlouhé hodiny. Tato kuchařka vám ukáže, jak na jednoduché nízkoscharidové přílohy, svačinky na cestu a teplá jídla a to tak, že jednoduše a rychle. Kuchařka obsahuje recepty na sladké i slané vaření. Vhodná pro celiaky a diabetiky.
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt
Cítím velkou vděčnost, že jsem kurz Podnikání z pláže absolvovala. ♥ Přinesl mi do života krásnou změnu, mnoho radosti, důvěru ve své schopnosti, ale především se prohloubilo mé nadšení pro low carb vaření. Díky kurzu mám návod, jak vše, co umím, šířit dál. Nyní mě obohacuje vděčnost mých zákaznic, kterým usnadňuji cestu za zdravou životosprávou. Co se týká kurzu samotného, tak přestože nejsem žádný IT expert, zcela jsem porozuměla všem náročným technickým lekcím, vše bylo srozumitelně podáno a postupně dávkováno, abych vše vstřebala. Přestože se dále vzdělávám i jinde, přináší mi to uvědomění, že zatím žádný jiný kurz nadosáhl takové úrovně jako Plážové podnikání. Kdo chce zapálit, musí hořet – to cítím v každém příspěvku od Stáni i Jirky (autoři projektu).
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže