header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Lékařka ze statku Katka Koudelková

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jsem praktická lékařka se zaměřením na prevenci a zdravý životní styl. Na svém blogu propojuji poznatky z lékařství s vlastními zkušenostmi a ukazuji cestu, jak převzít zodpovědnost za své zdraví. Žijeme v době epidemie civilizačních onemocnění. Přitom drtivá většina z nich je řešitelná a dokonce se jí dá účinně předcházet, a to tím, jak žijeme. Jak a co jíme, jak se hýbeme, jak spíme, jaké máme vztahy, jak umíme pracovat se stresem, se svou myslí a emocemi. Není to jednoduchá cesta a není pro každého. Vyžaduje čas, změnu našich návyků, porozumění tomu, jak funguje tělo a mysl, a především ochotu převzít zodpovědnost za své zdraví. Zároveň je to ale i cesta k obrovské svobodě a životu s tělem a myslí, které nám dobře slouží. Sama se tou cestou snažím jít a ráda budu inspirací a průvodcem i vám.

eBook Jak jíst zdravě a nezbláznit se z toho

Chcete jíst zdravě, ale nevíte, jak na to? Ztrácíte se v množství informací o výživě? Nabízím Vám shrnutí toho nejdůležitějšího o zdravé stravě, jednoduše a srozumitelně. Stáhněte si zdarma eBook Jak jíst zdravě a nezbláznit se z toho aneb 10 principů zdravého stravování a udělejte si jasno v tom, co jíst, abyste si udrželi zdraví.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz mi otevřel obzory ve světě online podnikání a přinesl nejen spoustu informací, ale hlavně inspirace a podpory. Umožnil mi jako naprostému laikovi vytvořit si vlastní blog a stránky na sociálních sítích. Z kurzu pořád čerpám nové poznatky a pomalu se tak posouvám na cestě k vlastnímu snu, k práci, která mi dává smysl, a k životu, jaký chci žít. Díky :-)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže