header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Léčení vnitřního dítěte Monika Nisznanská

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Jsem žena, která miluje život, i když mě moc nešetřil. :) Jsem taky pečovatelka o vnitřní svět člověka a průvodkyně na cestě za radostí. Porozuměla jsem hluboké příčině bolesti v mezilidských vztazích a tomu, jak ji účinně léčit. Právě mé vlastní bolestné dětství, které dnes vnímám jako svůj největší dar, mě dovedlo až ke službě lidem. Jako jedna z mála v České republice pořádám semináře v komorním počtu lidí, právě pro ty, kdo se ve velkých skupinách necítí dobře a taky, abych se každému mohla věnovat jednotlivě. Vnímám, že vnitřní dítě je základním stavebním kamenem na cestě osobního rozvoje. Učím lidi, jak ho uzdravit a žít tak spokojenější a radostnější život se sebou sama i ve vztazích.

Co je to vnitřní dítě

Ebook o tom, co to vlastně je vnitřní dítě, kde můžeme jeho zranění najít ve svém dospělém chování a jak moc nám komplikují všechny vztahy. Nabízí ten nejdůležitější krok k jeho vyléčení, abysme mohli žít radostnější a naplněnější život.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Setkání s vnitřním dítětem

Tato nahrávka ve verzi extra pro ženy i muže Vám pomůže porozumět, jak moc vás Vaše dětství zformovalo a poznamenalo. Provede Vás k setkání s Vaším vnitřním dítětem a tím dá základ pro pocit sebepřijetí a sebelásky a vykročení na cestu dosycení všeho, co Vám v dětství chybělo.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

Léčení vnitřního dítěte v pohodlí domova

Kniha, která vám díky velmi jednoduchým a praktickým metodám zařaditelným do běžného života pomůže - propustit tíhu minulosti i napětí všedních dnů, - dosytit to, co vám v dětství chybělo, - začít zdravě komunikovat ve vztatích a hlavně vyživit ten nejdůležitější vztah ve vašem životě - vztah k sobě sama.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Léčení vnitřního dítěte ONLINE

Hluboce léčivý online kurz pro ty, kteří pro své léčení potřebují pomocnou ruku a zároveň bezpečí svého domova. Během šesti týdnů vám pomůže ošetřit šest důležitých oblastí, od kterých se odvíjí míra spokojenosti v životě. Díky němu: - Najdete cestu, jak se vyživovat a doplňovat síly ve svém každodenním životě. - Obejvíte a upevníte vztah s vaším vnitřním dítětem a tím dáte základ sebepřijetí a pro zvládání náročných situací. - Ulevíte vztahu s vašimi rodiči. - Naučíte se zdravě zacházet s emocemi. - Zjistíte, jak si dosytit své nenaplněné vývojové potřeby. - Podpoříte hravost a radost ze života.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Setkání s vnitřním dítětem

Úvodní živý seminář vás uvede do principů léčení vašich dětských emocionálních zranění. Kromě velké úlevy si odsud odnesete i metody, jak s tím dál pracovat. Už jen tyto dva dny vnesou do vašich blízkých vztahů více pochopení a blízkosti a do vztahu k sobě sama více přijetí a lásky.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Osvoboď své vnitřní dítě

Hluboce léčivý seminář, na kterém opakovaným prožitkem přijetí, podpory a bezpečí od základu přepíšete postoje a vzorce chování, které vám ničí život. Odložíte tu spoustu tíhy a křivd, které si z dětství nesete, a tím vytvoříte prostor pro radost a uvolnění. Projdete i přepisem porodní zkušenosti. Seminář léčí i mužsko-ženské vztahy.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Nebýt kurzu podnikání z pláže, tak dnes nejsem, tam kde jsem. Pomohl mi se ukázat světu a ukotvit se v tom, čím ho můžu obohatit. Velmi jasně a prakticky mě krok po kroku dovedl k mému prvnímu ebooku zdarma, placenému ebooku, online kurzu a naučil mě, jak své podnikání podpořit a zviditelnit. Tisíceré díky Stáně i Jirkovi.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže