header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Léčení na více úrovních Pavla Gondeková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jsem máma dvou úžasných synů a majitelka mnoha životních zkušeností a postupů, jak je všechny zvládnout s lehkostí a ve zdraví. Pomáhám lidem prožít léčení na více úrovních – uzdravujeme fyzické tělo - od pupínku po rakovinu, podvědomí i nevědomí v souladu s jejich duší, přímo nebo na dálku; vyrovnáváme čakry a vracíme tělo do původního dokonalého zdravého stavu. Pomáhám lidem změnit a upravit jejich mindset na „Vědomé bytí“. Učím lidi vědomě tvořit svůj život – provádím je po krajině a zákoutích jejich mysli i vnitřního světa a ukazuji, jak mohou vědomě změnit a tvořit svůj život. Učím lidi pracovat s jejich myslí tak, aby nebyla jejich pánem, ale pomocníkem. Učím, jak můžete změnit a vědomě tvořit svůj život, své myšlení a své prožívání a posunout je tak na vyšší úroveň. Pomáhám uzdravit i celý vnitřní svět, odstranit bloky i rozpustit a posunout limity v mysli, těle i v životě. A tím měnit své vztahy, sebe, okolí a celý svůj svět. V kurzech učím práci s léčivou energií i meditacím. Spolu s Mistry tvořím meditace, které mají schopnost vzít lidi do meditačního stavu sami o sobě a propojí je s jejich vyšším vědomím.

ebook zdarma: KDYŽ SE POTKÁ MYSL S DUŠÍ aneb jak jsem změnila bez-moc a ne-moc na moc a jak vy můžete také

Taky vás někdy "napadají" myšlenky, které se vám nelíbí? Hádejte, co: Nejsou vaše!!! Ale můžete si s nimi život buď sami tvořit nebo ho ničit. Stejně, jako chlápek z mého příběhu (kousek od jednoho z mostů v Praze), který jen tím, že tam byl, ovlivnil mysl čtyř lidí ... Stal se mi v životě opravdu hodně silný příběh. Příběh o životě a velmi blízké smrti. A o tom, jak můj dvoutýdenní syn na sebe vzal tuto „zkoušku“, aby to se mnou opravdu silně pohnulo. A pohnulo. Začal tak příběh o LÉČENÍ A UZDRAVENÍ. A ten zázrak se pak stával každý další den a děje se pořád. Součástí toho bylo jedno obrovské zjištění – Zjistila jsem, jak naše Mysl využívá toho, že „nedáváme pozor“ a místo toho, abychom si řídili svůj život, jedeme jen tak NA AUTOMAT. Nebojte se, není to drama. Dokonce se několikrát i zasmějete (nebo aspoň nekontrolovatelně usmějete). Řekla jsem si, že to musí vědět a umět všichni. Všichni by měli žít bez dramatu a v radosti. Tam je totiž uložené naše zdraví.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

MEDITACE zdarma - SETKÁNÍ S PRŮVODCI

ZNÁTE SVÉ PRŮVODCE? CHTĚLI BYSTE JE VNÍMAT? CÍTIT? DOTKNOUT SE JICH? UŽÍVAT SI NÁDHERNOU A LÉČIVOU ENERGII JEDNOTY I PO TOMTO SETKÁNÍ? Pojďte se potkat se svými průvodci „za závojem“ – v meditaci s energií Mistrů i Gaii a celé Jednoty i Zdroje, s poděkováním a požehnáním …
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

Meditace SPLYNUTÍ SE SVÝM VYŠŠÍM JÁ

UŽ VÁS NEBAVÍ POŘÁD KROTIT SPOUSTY MYŠLENEK V HLAVĚ? LÁKÁ VÁS PROPOJIT SE S VAŠÍM VYŠŠÍM JÁ? Naučíte se napojit na své Vyšší Vědomí a budete tak znát pro sebe tu nejlepší odpověď na vaše otázky nebo radu na jakýkoliv váš problém. V meditaci je nádherná a hluboká energie Vyššího vědomí, krásné jemné láskyplné energie a také hluboké uvolnění. Vezme vás zlehka do meditačního stavu téměř bez vašeho úsilí. Stačí jen dýchat, poslouchat a vnímat…
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt
Od malička jsem se spíš pohybovala ve vrstvách "mimo" hmotu - Podnikání z pláže mi pomohlo dostat své podnikání právě více do hmoty, dát mu strukturu a přehlednost. Zjistila jsem, že dokážu sama vytvořit krásné webové stránky i jak založit další sociální sítě a jak na nich fungovat. Konečně jsem vytvořila produkty a služby, které jsem dlouho odkládala. Kurz mi dal počáteční impulz začít podnikat. Výborným zázemím byla skupina pro náš ročník, kde skvěle fungoval podpůrný technický tým a zároveň jsem objevila další témata, která mě zajímají jako klienta v oblastech, kterými se profesně nezabývám, ale v životě se mi hodí. Jako třeba výlety s dětmi nebo výuka angličtiny pro malé děti nebo jak si vést sama účetnictví. A za to jsem velmi vděčná.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže