header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Laskavá a vědomá výživa pro tělo a duši Veronika Hanzlíková

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
K uzdravení vede mnoho cest. Vědomý přístup k životu, sám k sobě a kvalitní strava jsou některé z nich. K životu i jídlu přistupuji vědomě, se selským rozumem a s laskavostí ke svému tělu a jeho potřebám. Naučím to i vás. Ve svých 38 letech jsem na tom zdravotně, psychicky i fyzicky líp, než když mi bylo o deset patnáct let míň. Čím to, že s blížící se čtyřicítkou jsem na tom líp? Je to jednoduché, ale byla to dlouhá cesta. Je v ní příměs pokory a taky roky práce na sobě a svojí kondici. Psychické, fyzické i duchovní. To nejdůležitější, co jsem ale objevila, je vlastně to nejjednodušší. Buďte si vědomi svého těla a buďte pokorní a vděční za to, co máte. Je fajn starat se o svoji duchovní stránku, ale přidejte k tomu i tu fyzickou. Péče o svoji stravu, fyzickou a psychickou kondici nemusí být složitá. Učím, jak jednoduše pracovat s emocemi i vnímat, jak se co nejlépe stravovat i hýbat. A to, jak při hubnutí, tak při zdravotních obtížích. Speciálně při dráždivém tračníku a střevních zánětech. Sama mám totiž za sebou 15 let léčby chronického zánětu tlustého střeva, ulcerózní kolitidy. Dnes jsem bez léků a dokonce se považuji za vyléčenou, i když klasická medicína tenhle výraz u chronických nemocí nezná.

Jak jsem se dostala z nemocí a bolestí

Dodejte si naději v zázraky, že... ... i po tragické ztrátě je možné najít znovu lásku. ... je možné mít děti i přes mimoděložní a 5 zamlklých těhotenství. ... se dá s chronickými nemocemi dobře žít a dokonce se z nich vyléčit. Můj osobní příběh, který už mnoha lidem dodal sílu jít i přes všechny problémy dál.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

5 rad, jak chytře nakupovat a jíst

Objevte dobrodružství mezi regály, ve vaší spíži i na talíři! Napadlo vás, že existují knížky o potravinách a základech výživy, které vás můžou bavit? Díky tomuto e-booku si začnete užívat pohodu při jídle doma, v práci i restauraci. Získáte pochopení toho, s čím vařit, na čem smažit a co spíš použít na promazání vrzajících dveří. :-) Jako bonus navíc porozumíte i těm "ošklivým" éčkům i jejich cizím názvům a budete vědět, která jsou ještě ok a které ne.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak žít kvalitně s IBD

Slova jako ulcerózní kolitida, Crohnova choroba, pankolitida, stenózy, píštěle, kortikoidy... Pojďte ta slova pochopit, zlidštit a přeměnit do pozitivnějšího významu. Pojďte objevit, že nemoc je cesta, ne selhání, i stručné tipy, jak se vyrovnat a plnohodnotně žít i se střevními záněty.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Příběhy českých superpotravin aneb když jídlo mluví

Tištěná kniha na křídovém papíru "Příběhy českých superpotravin" vás čtivě a se selským rozumem provede poklady v podobě našich místních potravin a přidá vám k tomu i jednoduché tipy a recepty do kuchyně a domácí přírodní lékárničky. Najdete v ní příběhy, které vás vrátí do dětství a na prázdniny u babičky nebo na venkově. A taky: - informace o prospěšných vitamínech, minerálech a látkách. - zajímavosti z lidové moudrosti a lidového léčitelství - přes 50 receptů a tipů do kuchyně i přírodní lékárničky - stravovací tipy podle ročních období
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt

10 klíčů k tajemství potravin

Tato e-kniha vám poodhalí 10 různých témat týkajících se jídla a zdravých potravin. Díky ní jednoduše pochopíte, co je kvalitní jídlo a jak si správně vybrat chutné, a přitom zdravé, potraviny. Zároveň objevíte klíče k tomu, jak nesednout na lep potravinářskému průmyslu, reklamám a zázračným tvrzením v médiích.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Ulcerózní kolitida a Crohnova choroba - jak žít a jíst kvalitně

V mém videokurzu se dozvíte vše důležité o dvou nemocech schovávaných pod jednou anglickou zkratkou, IBD - Crohnově chorobě a ulcerózní kolitidě. Idiopatické (= bez známých důvodů) střevní záněty jsou nemoci, které lékaři označují sice za léčitelné, ale nevyléčitelné z pohledu celoživotní choroby. V kurzu se dozvíte: - jak podpořit klasickou léčbu i svoji psychiku - jaká strava je při IBD vhodná - jak je to s lepkem, mléčnými výrobky a vlákninou při střevních zánětech - co je selektivní dieta a diety skrývající se pod názvy SCD, Whole30, FOD MAP apod. - pomocné alternativní metody (EFT, Mentální harmonizace, Reiki, tradiční čínská medicína aj.) - jaké potravní doplňky při střevních zánětech pomáhají - jak vypadá běžný život s IBD (únava, zaměstnání, těhotenství a rodičovství)
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Jak se trvale zbavit únavy a získat zpátky chuť a radost za 30 dní

Program pro lepší energii, chuť a radost ze života vám pomůže, když se cítíte unavené. Možná nemáte ani prostor si dopřát péči pro sebe. O pořádném jídle ani nemluvě. Možná spíš máte pocit, že vám na to vše chybí čas... Přitom péče o sebe, svoje tělo i stravu nemusí zabrat dlouhé hodiny. Během 30 dní vás naučím, jak pracovat se svojí energií a myslí, i jak si dobít baterky odpočinkem, pohybem a jídlem.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Svůj vlastní web jsem měla už někdy od roku 2010, ale až v roce 2015 jsem se díky Podnikání z pláže začala učit, jak podnikat online. I co je potřeba pro fungující blog i webovky a jak získávat nové čtenáře. Postupně jsem se učila a vyšlapávala jednotlivé krůčky. Připravila jsem první e-book zdarma, pak první e-book placený a postupně začala tvořit další produkty. Mým tématem totiž je nejen výživa a jídlo, ale také zdraví a především zdravotní obtíže lidí s chronickými střevními záněty. Díky skvěle postavenému webu a znalostem ze "základky" i následně ze "střední" Podnikání z pláže jsem se dostala ke spolupráci s portálem s videokurzy a sama také jeden videokurz natočila. A hlavně, splnila jsem si svůj sen. Vydala jsem samonákladem knihu Příběhy českých superpotravin. Kromě mojí vlastní aktivity a píle se mi i díky ostatním spolužákům a kontaktům z Podnikání z pláže podařilo získat peníze na vydání přes crowdfundingovou sbírku a dnes si knihu prodávám sama na svém webu. Má už přes 1000 spokojených čtenářů. Prostě a jednoduše mě Podnikání z pláže nakoplo si začít plnit své sny a žít příběh, který chci vyprávět. ;)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže