header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Láska ke zdraví Veronika Moravcová

Profilový obrázek
Kategorie: Rodičovství a mateřství, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jsem maminka dvou rarachů a manželka jednoho skvělýho chlapa. Mou snahou je předávát lidem, na základě svých vlastních poznatků a vědomostí, touhu vyzkoušet úžasné účinky tkáňových solí a homeopatie na naše zdraví. Pokusím se Vám ukázat, jak dokonalé a chytré naše tělo je. Každý jeho signál, každý symptom má svůj důvod. Společně se budeme pokoušet rozklíčovat alespoň nekteré z nich a lépe jim porozumět.

Tkáňové soli, neboli význam minerálních solí pro naše zdraví, jednoduše a srozumitelně

Co jsou tkáňové soli? Jak je užívat? Jsou pro mě vhodné? To a mnoho dalších základních informací se dozvíte v tomto eBooku.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Manuál tkáňových solí nejen pro maminky s dětmi, aneb jak zatočit s nemocí jemně a zároveň efektivně

Jednochuchý a přehledný manuál nejběžnějších akutních i chronických zdravotních problémů u dětí. Krátká úvodní identifikace nemoci s popisem základních a charakteristických symptomů. Postup léčby je popsaný tak, aby ho byl v praxi schopen aplikovat i úplný začátečník.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Díky kurzu jsem sama vybudovala svůj web, napsala první článek a vytvořila první placený produkt. Nejvíc si ale vážím podpory a motivace, které se mi během celé doby dostávalo nejen ze Stániných videí, ale i od úžasných kolegů spoluplážovníků. Za lidi, které jsem měla, díky kurzu možnost poznat, jsem neuvěřitelně vděčná.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže