header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Labyrintem medicíny k uzdravení Tereza Feltoni Gurini | Vítězka Plážové výzvy 2020 🏆

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Práce lékařky a studium medicíny je více než 10 let mou největší vášní a koníčkem. Skrze vlastní zkušenost s vážným autoimunitním onemocněním -ulcerózní pankolitidou- jsem se odklonila od striktně západní medicíny a nyní provádím lidi na cestě za uzdravením pečlivým propojením konvečních, alternativních a psychoterapeutických metod zapracovaných do jednoduchého konceptu. Jsem přesvědčená, že autoimunitní onemocnění  můžete léčit a vyléčit, tak jako se to podařilo mě.

eBook 6 pilířů zdraví

Základy celostní léčby autoimunitních onemocnění V eBooku shrnuji základní kroky terapie autoimunitních chorob, které Vás dovedou k uzdravení a plnohodnotnému životu. Poznatky, které v eBooku uvádím, vychází z mého studia medicíny a z letitého samostudia alternativních způsobů léčby. Metody, které v knize popisuji pomohli mě, spoustě mých klientů a také lidem po celém světě.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Remise za 3 týdny, aneb elementární dieta namísto kortikoidů

Představení terapeutické diety, která má v léčbě IBD (ulcerózní kolitida, Crohnova choroba) podobný efekt, jako konvenční kortikoterapie. Nemá ale vedlejší účinky, a navíc napomáhá dlouhodobému vyhojení sliznice.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Labyrintem střeva k uzdravení těla

Komplexní průvodce celostní léčbou IBD, IBS a dalších onemocnění zažívacího ústrojí se zaměřením na ulcerózní kolitidu a Crohnovu chorobu. Ukážu Vám, jak si na míru přizpůsobit terapii, která Vás dovede ke kvalitnějšímu a svobodnějšímu životu tak, jak se to před lety podařilo mě. 
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Bez příznaků, aneb remise za tři týdny

Ucelený průvodce elementární dietou, která má v případě terapie střevních onemocnění výraznější účinek než běžná kortikoterapie. Klidové stádium choroby navozuje rychleji a bez nežádoucích účinků léků. Navíc napomáhá trvalému vyhojení střevní stěny, což je z hlediska dlouhodobé remise klíčové. Z této diety budou benefitovat také lidé s jinými autoimunitními onemocněními, alergiemi a intolerancemi. 
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

90 minut skype konzultace s analýzou laboratorních vyšetření a dosavadní anamnézy

Chtěli byste se poradit jakým směrem vykročit a co podniknout, aby byla vaše cesta za uzdravením úspěšná? Pomohu Vám porozumět výsledkům vašich vyšetření, případně navrhnu další testy. Vybereme vhodná opatření do začátku a poradím Vám jak potom postupovat dále.  V případě potřeby, po individuální domluvě, poskytuji také následné konzultace.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Plná verze knihy 6 pilířů zdraví

E-book popisující základy celostní léčby autoimunitních onemocnění. E-book je možné zakoupit až po přečtení jeho verze zdarma. Pokud se Vám totiž volně dostupný produkt bude líbit, můžete se z jeho poslední stránky prokliknout k objednání této plné verze :-)
Typ produktu: e-book
Kurz podnikání z pláže doporučuji úplně každému člověku, který se chce posunout jak v osobním, tak profesním životě. Díky kurzu jsou prožila velmi osvobozující transformaci. Svou práci jsem vždy milovala, ale vzhledem ke špatně nastavenému systému zdravotnictví jsem v ní velice trpěla. Nemocniční lékaři jsou více méně otroci v bílých pláštích, kteří nemají právo na osobní život. Málem jsem si zažila rozpad rodiny s naprostým vyčerpáním, kdy jsem žila mezi službami a touhou se alespoň trochu vyspat. Poslední kapka byla, když jsem po noční službě nemohla jít spát, protože jsem se musela starat o dceru. Následně jsem zkolabovala před domem. Jsem vděčná, že jsem včas objevila Stáňu a kurz podnikání z pláže. Pochopila jsem, že i já mám spoustu možností :-) Ani lékař totiž není odsouzen k otročení "do atestace" a ve velké spoustě případů i po ní. Je to pouze jeden způsob, který rozhodně není pro každého. Kurz podnikání z pláže mi dodal sebevědomí, vědomosti, podporu a veškeré náboje k tomu, abych dělala svou práci tak, jak jsem vždy snila.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže