header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Kvetoucí zahrada Anna Javorková

Profilový obrázek
Kategorie: Bydlení a zahrada, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Miluji zahrady, které hýbou všemi lidskými smysly. Pro své klienty s láskou tvořím jejich návrhy. Na cestě za jejich vysněnou zahradou jsem jim průvodcem a rádcem, se kterým budou schopni vlastníma rukama a bez zbytečně zmařených investic, energie i času vybudovat svůj malý ráj na Zemi. V různých časových úsecích v ní paní příroda maluje celým spektrem barev své pomyslné malířské palety a najdete v ní mnoho tvarů a struktur. S prvními jarními dny posloucháme veselé ptačí švitoření. Koncem jara s dětmi pozorujeme na kamenech se vyhřívající ještěrky. Celé léto i na podzim to pak u nás bzučí jako v úlu a těšíme se z poletujících motýlů. Krásně voní. Stačí promnout mezi prsty lístky máty, tymiánu, meduňky, jen tak si přivonět ke královně květin či se zlehka otřít nohama o keříky levandule. Naši lásku k zahradě utvrzujeme hrstí lahodných zelených hrášků, které s dětmi sbíráme na našem zeleninovém minipolíčku, nebo miskou jahod, malinoostružin, borůvek i méně známých sladkých bobulí k snědku.

10 největších chyb, kterých se dopouštíme při nákupu rostlin do okrasné zahrady

Přečtěte si e-Book a zvládnete celý nákupní proces s přehledem: – domů přinesete přesně to, co potřebujete, – vytvoříte rostlinám ty nejlepší podmínky pro to, aby dobře rostly, – investované peníze tak nevyhodíte oknem, – budování zahrady vás začne těšit.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak se stát kadeřníkem ve vlastní zahradě?

Naučím vás, jak máte kvetoucí keře ve své zahradě správně řezat, aby bohatě rostly a kvetly a byly zdravé. – Odteď už bezpečně poznáte všechny faktory, které ovlivňují přístup k řezu kvetoucích keřů. – Podle tří základních charakteristik keřů budete schopni použít konkrétní způsob řezu pro daný keř. – Správně načasujete dobu řezu keřů. – Poradíte si i s řezem specifických skupin okrasných keřů (zajímavé listy, hezké plody nebo barevně výrazné mladé výhony).​ – Předejdete zbytečným chybám, které by mohly způsobit ztráty u dřevin ve vaší zahradě.​
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

5x kvetoucí záhon na sluníčku

Naučím vás, jak založit kvetoucí záhon na sluníčku a jak se o něj postarat. Dozvíte se, jaké rostliny jsou pro tyto účely vhodné, a v rukou budete mít 5 alternativních plánků osázení takového záhonu pro lehké až středně těžké půdy. Navíc dostanete doporučení, jak plánky, případně podmínky v místě upravit, aby se daly využít i pro půdy s větším podílem jílovitých částic.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Nový pohled na to, jak pojmout své podnikání, jak jej podpořit online nástroji. Hromadu informací ohledně online marketingu. Podporu komunity, inspiraci. Laskavé vedení Stáni a Jirky. Vyšší příjmy. To hlavní, tzn. akce, bez které se naše podnikání neposune vpřed, vytrvalost a neustálý osobní rozvoj ale leží na každém z nás :-)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže