header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Kurzy malování Eva Dudová

Profilový obrázek
Kategorie: Profesní dovednosti, Umění‚ tvoření a volný čas
Absolvované kurzy
Jmenuji se Eva Dudová. Mám mnohaleté zkušenosti s olejomalbou na plátno. Bylo mi „shůry dáno“ malovat. Jsem samouk, zdědila jsem geny. Svou tvorbu pro své klienty rozvíjím neustále dál. Je mnoho žánrů, které můžete se mnou obsáhnou. Naučím vás přenést se do tohoto světa barev, techniky. Jak váš tvůrčí potenciál a kreativitu uplatnit v businessu. Na Facebooku a Instagramu můžete zhlédnout mé myšlenky vtisknuté do obrazů, malířských pláten, výstavy, plenéry, sympozia, které vás motivují a posunou k seberealizaci.

Jak rozvinout svůj tvůrčí potenciál v malbě

Učíme se celý život. NĚKDY člověk musí ujít dalekou cestu, aby pochopil, NABYL VĚDOMÍ. Všechno jde, když se chce. Nikdy totiž není pozdě. Dnes jsem rentiér „na volné noze“ a chci nejenom předat své zkušenosti dál, ale oslovit vás, milí čtenáři, s možností se seberealizovat právě v oblasti malby.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak snadné je namalovat obraz

CHCETE MALOVAT A MÁTE SILNOU TOUHU ZAČÍT? Kopec hodnotných informací a motivace pro každého. Příběh a cesta, ze které si čtenář vezme to své. Praktické rady a návody. Jedinečný způsob vyjádření malby, jedinečný rukopis. Příběhy, které píše život sám.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Vstup do kurzu PZP – nová etapa mého podnikání, tak zcela odlišná, on-line. Kurz přinesl nové zkušenosti, kreativitu, učení se nových programů, odvahu začít něco diametrálně jiného. Urazila jsem kus cesty a jsem tomu moc ráda. Díky Stáni Stiborové, týmu podpory i plážovníkům. Učíme se přece celý život a nová forma on-line výuky přináší velké možnosti.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže