header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Kuchtime - Blog o pečení s vášní, radostí a láskou Monika Vencourová

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa
Absolvované kurzy
Peču úžasné dobroty s vášní, radostí, nadšením a láskou. S těmito ingrediencemi naučím péct i vás a stanete se uctívanou bohyní sladkých dobrot. Chci vás inspirovat k vlastnímu cukrářskému umění díky mým dlouholetým sladkým zkušenostem. Získejte přístup k pravidelné dávce pečící inspirace a jako dárek dostanete svoji e-Kuchařku.
Kuchtime

Začínáme ve sladké kuchyni s 9 BÁJEČNÝMI RECEPTY

Cukrařina není jen krásná sladká věda, ale pro mě osobně i láska, vášeň a radost. A to vše vám chci předat v mojí eKuchařce. Dostanete přesné rozpisy surovin a krok po kroku vás provedu jednotlivými recepty. U každého receptu najdete fotografie, rady a tipy během pečení. Stáhněte si eKuchařku jako DÁREK a pojďte se mnou péct ;-)
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kuchtime

Bohyní sladké kuchyně

Stává se vám čas od času nebo dost často, že vás napadne myšlenka „hm, něco bych upekla“, ale nevíte, kde hledat inspiraci? Nebo máte naopak zcela konkrétní představu, ale zase vám chybí ten správný recept? A v obou případech máte jen plné internetové stránky receptů, kdy zbývá otázka – Jak a který si vybrat? Ukážu vám, že i ty nejvyhlášenější delikatesy si můžete upéct u vás doma. Dostanete přesné rozpisy surovin, k tomu i rady a tipy během pečení. Krok po kroku vás provedu jednotlivými recepty a pro inspiraci přidám fotografie. Má vášeň a radost z pečení se postupně přetavila v touhu předávat své zkušenosti dalším pekařkám a cukrářkám, které buď začínají ve své sladké kuchyni a nebo i zkušeným pekařkám a cukrářkám, které hledají novou inspiraci nebo chtějí vyzkoušet nové recepty. E-Kuchařka Bohyní sladké kuchyně díky 21 úžasným receptům už chce s vámi péct. Nepotřebujete tisíce receptů, potřebujete jen pár těch správných.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Mám svůj blog, na který píši články, mám své dvě e-kuchařky, mám facebookový a instagramový profil, kde sdílím své napečené dobroty a posílám tak nejen inspiraci, ale i odvahu všem těm, kteří stejně jako já našli vášeň a radost v pečení. Nic z toho by se nestalo, kdyby nebylo Plážové základky. Ta mi otevřela brány do světa, který jsem znala jen jako zákazník, jen "z té druhé strany" a ukázala směr, kterým se mám vydat a dala mi na cestu užitečné rady. Ze zaprášené cesty se postupně stala krásná rozkvetlá alej. Byla to neskutečná jízda a já jsem strašně ráda, že jsem součástí tohoto krásného projektu. Plážová střední už byla jen třešničkou na dortu. Díky svému minulému JÁ za odvahu, to současné si tak může plnit své sny.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže