header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Krása a síla ženství Kateřina Hrňová

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Na podzim roku 2020 ke mě přišly poměrně závažné zdravotní problémy a já se tehdy konečně rozhodla změnit svůj život, že nechci být otrokem zaměstnání a chci mít něco svého a tak jsem oprášila svůj dlouhodobý business plán a s kamarádkou založila e-shop a módní značku basic petite, která se zaměřuje na ženy menšího vzrůstu (tzn. do 164 cm), najdete u nás eshop, kde máme své produkty, ale taky blog plný inspirace a eBooky, které vám rovněž pomůžou nejenom s módou. "Pomáháme ženám malého vzrůstu, aby našly svoje sebevědomí a krásu díky dobře sedícím kalhotám bez jediné úpravy." Jelikož mi ale přišlo "neúplné" tzv. ženu opravit pouze z jejího zevnějšku, tak jsem se rozhodla a momentálně připravuji další projekt, který se týká nejenom oblékání, ale zejména ženskému zdraví a ženství obecně, kde se budu zaměřovat zejména na ženy s endometriózou, jelikož já sama tuhle záludnou nemoc mám. Poslední dobou jsem se do této tématiky hodně ponořila a neuvěřitelně mě fascinuje a zajímá ženské tělo a ty neuvěřitelné zázraky, které dokáže. Ještě víc mně na tom baví, že tak můžu pomáhat ostatním ženám a propojit tak jejich vnitřní i vnější stránku a probudit jejich sílu ženství.

Jak docílit opticky vyšší postavy za 5 minut

Měříte do 164 cm a někdy byste přála být alespoň na chvíli vyšší? Nevíte, jak se oblékat, aby jste alespoň vyšší vypadala? Mám pro vás řešení s tipy, jak na malé postavy :-)
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Získej své sebevědomí pomocí dobře zvoleného oblečení aneb když tvůj šatník chytne druhý dech

Už vás nebaví každodenní postávání před přeplněnou skříní a stále nevíte co si vzít na sebe? Nebaví vás neustálé utrácení za zbytečnosti? Chcete vědět, co vám sluší a jaký typ oblečení se hodí na vaší postavu? Chcete se naučit chytře nakupovat? A ve výsledku získat ztracené sebevědomí, které už tak dlouho hledáte?
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz plážová základka mi především přinesl "know how", jak vše převést do praxe. Jsem technický antitalent a celou dobu mi bránilo zejména to, jak to teda provést. Líbí se mi podrobné návody, které mě přímo vedou - kam zrovna kliknout, jelikož to jsem potřebovala.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže