header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Cyklická máma Katka Marešová | TOP5 🏆 Plážová výzva 2022

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2022
Jsem certifikovaná lektorka projektu Cyklická žena®, nadšená tanečnice a šťastná máma čtyř dětí narozených během čtyř let. Pomáhám ženám i dívkám naučit se rozumět svému tělu a jeho proměnlivým potřebám, zamilovat si svou menstruaci, a využívat darů a schopností, které ženě přináší její cyklická podstata. Jsem autorkou praktického e-booku Cyklická máma: nauč se respektovat své proměnlivé potřeby a využívat své zesílené schopnosti, který pomáhá maminkám naučit se lépe pracovat se svou energií, se svými náladami, či se svými schopnostmi, poznat svoje tělo a cítit se v něm dobře po celý měsíc. Vedu živé kurzy o cykličnosti pro dospělé ženy, kurzy pro mámy a dcery a učím o menstruaci a ženském cyklu i dívky na školách nebo v různých rodinných centrech.

12 tipů, jak být doma v pohodě po celý měsíc

Poznej svůj cyklus a získej klíč ke spokojenému mateřství a tělu
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Webináře Cyklické mámy

Pásmo webinářů se zajímavými hosty a na témata, která maminky často trápí
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Cyklická máma: nauč se respektovat své proměnlivé potřeby a využívat své zesílené schopnosti

E-book pro všechny maminky, které se chtějí naučit lépe pracovat se svou energií, se svými náladami, či se svými schopnostmi, které chtějí lépe poznat svoje tělo a cítit se v něm dobře po celý měsíc. E-book je rozdělen do čtyř částí: Část 1: přínosy cykličnosti pro tvůj život, co vše se během cyklu v tvém životě proměňuje a jak na tyto proměny působí změna hladiny hormonů Část 2: čtyři základní fáze našeho ženského cyklu: co se během nich děje v našem těle, jak je můžeš na sobě poznat, a to i přesto že nemáš právě menstruaci, jaké dary ti jednotlivé fáze přinášejí, ale také jaké výzvy. Konkrétní tipy, na co se během fází ve svém životě zaměřit a čeho se naopak vyvarovat. Část 3: jak dostat cykličnost do života prakticky: jak ji na sobě sledovat, jak ji komunikovat svému okolí, jak si plánovat v souladu se svým cyklem a jak se orientovat, pokud nemáš menstruaci Část 4: 6 oblastí života mámy (děti, muži, péče o domácnost, čas pro sebe, pohyb a práce s vlastními stíny) pohledem ženského cyklu: jak se daná oblast během tvého cyklu proměňuje a jak můžeš svůj cyklus v této oblasti využívat Tři bonusy: 1. Video 5+1 základních potřeb mámy (25 min) 2. Meditace „Co bys potřebovala“ (10 min) 3. Pracovní listy plné praktických úkolů
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Myšlenku online podnikání jsem dostala asi rok před vstupem na základku. Lákala mne ta svoboda, kterou by mi mohlo dát. Zvažovala jsem své téma, až jsem v nějaké skupině zachytila dotaz: "Jak se mám po porodu dostat zpět do formy?". Ha, to jsem dělala nepřetržitě už 5 let, navíc vědomému pohybu se věnuji od 17 let, a tak jsem postupně vytvořila online kurz cvičení po porodu. Na základku jsem pak vstoupila v zimě 2017 s už hotovým produktem. Mým cílem bylo naučit se jej prodávat :) Všechno jsem měla již okoukané ze stránek absolventů plážového podnikání. Jaké ale bylo moje překvapení, když jsem díky účasti v kurzu „pronikla za oponu“ a začala dělat všechno od znovu a s vědomím, že vím, proč tak dělám! Otevřel se mi úplně nový svět a nové obzory. Ta tvůrčí energie a pocit pospolitosti ve skupině byly neuvěřitelné, 8 týdnů jsem skoro nespala :) A ten pocit, když mi pak přišla první objednávka od zcela neznámé ženy: ono to fakt funguje! Hned na podzim stejného roku jsem šla i na střední a plážově-podnikatelská jízda pokračovala, ale ještě mnohem intenzivněji a do větší hloubky. V kurzech jsem se naučila neskutečné množství praktických věcí, které používám nejen ve svém podnikání, ale stal se ze mě i „technický expert“, který pomáhá druhým. Ale především jsem díky kurzu objevila úplně novou rovinu osobní svobody, vědomí vlastní hodnoty i sama sebe. Díky podnikání z pláže můžu tvořit s radostí a srdcem, žít své poslání a šířit ho do světa ♥ V lednu 2022 jsem se rozhodla zopakovat si základku, neboť jsem v mezičase změnila svoje téma na ženskou cykličnost. Chtěla jsem také opět zažít tu úžasnou energii skupiny. Kurz absolutně předčil všechna má očekávání a dal mi mnohonásobně víc, než jsem za něj zaplatila. Podpora ze strany Stáni a celého podporovatelského týmu byla fantastická. Bylo nádherné procházet celým kurzem úplně od začátku a dělat všechny dílčí kroky v tématu, které se za těch 5 let stalo mojí absolutní srdcovkou. Zase jsem prakticky nespala :) Můj život se dal do pohybu neuvěřitelným způsobem a na všech frontách. Nejvíce si ale cením přátelství a osobních i profesních vazeb, které jsem si díky účasti ve skupině vytvořila. Jsem nesmírně vděčná, že jsme mohla spolužáky poznat a kráčet s nimi po této cestě! Těším se, že si v září 2022 zopakuji i střední a moc ráda bych se přihlásila i na vysokou!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže