header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Královnou svojí proměnlivosti Kateřina Marešová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jsem certifikovaná lektorka Cyklické ženy®, měsíční matka (Moon Mother®), nadšená tanečnice, a hlavně šťastná máma čtyř malých dětí. Pomáhám ženám i dívkám naučit se rozumět svému tělu a jeho proměnlivým potřebám, zamilovat si svou menstruaci a využívat darů a schopností, které ženě přináší její cyklická podstata. Jsem spoluatorkou 1. česko-slovenského online kurzu o ženské cykličnosti Královnou svojí proměnlivosti, který pomáhá ženám zbavit se problémů s PMS, bolestivou menstruací či přechodem a zároveň v nich probouzí jejich ženskou sílu, energii a autenticitu. Pořádám taneční semináře Roztanči svůj den a cyklické kurzy 4 tváře ženy: Jak si užívat a využívat svých proměn. Jsem zakladatelkou vzdělávacího projektu o menstruaci a ženské cykličnosti pro školy i veřejnost Rozkvétající žena.

Královnou svojí proměnlivosti

1. česko-slovenský online kurz o ženské cykličnosti 13 týdnů, během kterých pronikneš do tajů ženské cykličnosti i hlubin ženské duše, zamiluješ si všechny své tváře, fáze měsíce i života, probudíš svou ženskou energii, naučíš se s ní pracovat, objevíš svou ženskou sílu a začneš ji využívat, vrátíš se sama k sobě a ke své autenticitě! To vše budeš zakoušet na vlastní kůži a všemi smysly skrze tanec, tělesná cvičení, meditace a další aktivity. Kurz je vhodný pro všechny ženy bez rozdílu věku, které chtějí lépe porozumět samy sobě, svému tělu a proměnlivé ženské energii, které se chtějí zbavit problémů s PMS nebo bolestivou menstruací, které se chtějí připravit na období menopauzy a projít jím v lehkosti a které chtějí oživit svou ženskost.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Na základku jsem vstoupila v zimě 2017 s už hotovým produktem, který se tehdy týkal cvičení po porodu, a cílem naučit se jej prodat. Všechno jsem měla již předem okoukané ze stránek absolventů plážového podnikání. Jaké ale bylo moje překvapení, když jsem díky účasti v kurzu „pronikla za oponu“ a začala dělat všechno od znovu a s vědomím, že vím, proč tak dělám! Otevřel se mi úplně nový svět a nové obzory. Ta tvůrčí energie a pocit pospolitosti ve skupině byly neuvěřitelné, 8 týdnů jsem skoro nespala. :) A ten pocit, když mi pak přišla první objednávka od zcela neznámé ženy, ono to fakt funguje! Hned na podzim stejného roku jsem šla i na střední a plážově-podnikatelská jízda pokračovala, ale ještě mnohem intenzivněji a do větší hloubky. V kurzech jsem se naučila neskutečné množství praktických věcí, které používám nejen ve svém podnikání, ale stal se ze mě i „technický expert“, který pomáhá druhým. Ale především jsem díky kurzu objevila úplně novou rovinu osobní svobody a vědomí vlastní hodnoty.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže