header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Královnou svého života Kamila Gaia Pospíchalová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Vzpomeňte si na mě ve chvíli, kdy ucítíte potřebu více se spojit sama se sebou, se svým tělem a vnitřní ženou. Pokud máte pocit, že chcete podpořit svou ženskou energii a napojit se na svou intuici, ráda vás k tomu laskavě provedu. Smyslem mého projektu je podpořit ženy na cestě ke ztělesnění plného potenciálu svého ženství. Díky tomu se ve vašem životě změní vztahy, životní energie a přitažlivost. Budete kráčet životem se vznešeností, moudrostí a vnitřním krásou vaší Královny. Díky své cestě jsem prošla transformací z nespokojené, zamračené, oplácané, uzavřené černé labutě ke šťastné, milující, usměvavé manželce plné energie a láskyplné matce nádherného syna. Kamila Gaia Pospíchalová

EBook 5+1 tajemství, jak se stát Královnou

Tento eBook se na pět týdnů stane vaším průvodcem. Provede vás základními tématy ženství a posílí vaše sebevědomí, citlivost a vědomí sebe sama. Na jednom místě jsem pro vás zkoncentrovala jednoduché, ale účinné techniky, které můžete používat na podporu svého ženství každý den.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz mi otevřel dveře do světa on-line marketingu. Stalo se to s lehkostí a postupně tak, že jsem to dokázala zrealizovat. To, co do té doby bylo nedosažitelné, se stalo realitou.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže