header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Kouzlo vděčnosti Anna Hromádková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Mojí velkou touhou je inspirovat lidi, aby pomocí vděčnosti odstartovali ve svém životě zázraky a přitahovali si tak do svého života to, co si opravdu přejí, aby zažívali více radosti, spokojenosti a štěstí. Jmenuju se Anička Hromádková, jsem maminka čtyř dětí, ráda se zabývám novými věcmi. Fascinuje mě to, jak můžeme sami svými myšlenkami ovlivňovat svůj život. Každý z nás je tvůrcem své reality! A nejlepší způsob, který jsem objevila, jak si vytvářet svůj život takový, jaký ho chci, je VDĚČNOST. Vděčnost je jako kouzelná hůlka, která vám vyčaruje víc toho, za co můžete být vděční. Vyzkoušejte to! :-)

3 hry vděčnosti (kartičky)

E-book 3 hry vděčnosti obsahuje 3 návody na hry, které vám zaručeně zvednou náladu a přivedou vás k častějšímu děkování. Součástí je i šablona na vytisknutí kartiček se stručnými pravidly her, které si můžete dát do peněženky, na ledničku, do kapsy, zkrátka někam, kde na ně často narazíte. :-) Přeju vám krásné hraní a děkování. :-)
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz Podnikání z pláže mi dal hodně. Rozšířil mi obzory. Dodal sebevědomí, že online podnikání není jenom pro vyvolené. Stáňa s Jirkou to mají tak dobře propracované, že pod jejich vedením jsem zvládla i já vytvořit svůj první web a založit si stránky na facebooku a profil na instagramu, vytvořit svůj první online produkt. A hlavně jsem v tomto kurzu potkala tolik inspirativních úžasných lidí, jako za celý život ne! V čele se Stáňou a Jirkou. :-) Jsem za jejich práci moc vděčná, protože má opravdu smysl a hluboký přesah.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže