header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Kouzlo nošení Michaela Nováková

Profilový obrázek
Kategorie: Rodičovství a mateřství, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Kdybych se teď měla stát poprvé (nebo zase) mámou, udělala bych mnoho věcí JINAK! Co bych dala za to, kdybych při prvním těhotenství věděla to, co vím dnes. Proto pomáhám maminkám získat cenné a kvalitní informace na cestě rodičovstvím. Aby nemusely hledat, zkoumat, někam chodit nebo platit za jednotlivé drahé konzultace. Jsem zakladatelkou Kouzla nošení, největšího festivalu o kontaktním rodičovství a nošení dětí v ČR a vzdělávací platformy, kde se můžete dozvědět více o různých tématech. První ročník festivalu proběhnul v Praze roce 2019 s 21 přednáškami, 12 praktickými workshopy a 40 vystavovateli z oblasti nošení dětí. O rok později ho následoval i přes covid opatření úspěšný druhý ročník. Také jsem certifikovanou lektorkou nošení Trageschule DIDYMOS a nadšenou propagátorkou lowtox životního stylu a esenciálních olejů. Nejrůznější přednášky z festivalů, články, omalovánky a brzy i e-book Průvodce světem nošení, kde najdete vyčerpávající seznam firem z ČR i zahraničí působících na nosícím trhu, najdete na webové stránce.

Přednášky o kontaktním rodičovství z festivalu Kouzlo nošení 2019

Záznamy z 12 přednášek z prvního ročníku 🌺 vyčerpávající informace o nosítkách 🌺 rady a tipy, jak nosit, aby nebolela záda 🌺 co dělat, když teorii znáte, ale navíc potřebujete vědět triky pro nošení v praxi 🌺 jak vybrat šátek, jak se zorientovat v materiálech, příměsích a jak o své miláčky pečovat 🌺 jaký může být hypnoporod, proč je důležitý bonding a jak zvládnout šestinedělí 🌺 informace o kojení se hodně liší – nejlepší jsou erudované informace přímo od laktační poradkyně 🌺 není problém v těhotenství a po porodu cvičit – je ale třeba na to jít správně 🌺 pokud nechcete kupovat skleničkové příkrmy, budou se Vám hodit informace o BLW metodě 🌺 ekologie je horké téma a používání látkových plenek naší Zemi hodně pomůžete 🌺 barefoot botky vám pomohou k lepší chůzi a mohou napravit různé neduhy Přednášku o Základech nošení a o pomoci díky šátkům na jiném kontinentě najdete jako BONUS. Přednášky z druhého ročníku Kouzla nošení budou k dispozici brzy!
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Nosící omalovánky

Nádherně ilustrované nosící omalovánky pomohou dětem vnímat kontaktní rodičovství jako běžnou součást dnešní rodiny. Seznámí je s možnostmi správného ergonomického nošení v šátku či nosítku, na břiše či na zádech, u maminky či tatínka. Naučí je, která zvířátka také běžně nosí svá mláďátka. Prostorné obrázky dopřejí dostatečnou plochu pro dětské ručičky k procvičovaní jemné motoriky. V neposlední řadě potěší oko každé nosící maminky! K dispozici jako PDF k neomezenému domácímu tisku.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
V plážové přípravce jsem si utřídila v hlavě svoje téma a hlavně jsem našla propojení mezi fyzickým festivalem a online podnikáním. Plážová základka je skvělým a přehledným shrnutím praktických návodů, které potřebuje každá online podnikatelka. Dodnes se k jednotlivým modulům vracím a čerpám z nich. Díky tomuto kurzu jsem skutečně mohla povýšit svůj festival z 1x ročně na celoroční vzdělávací platformu, která se neustále rozvíjí. Plážová střední mi dodala již detailnější postupy a vylepšení propagace, webu a dalších strategických kroků na mé současné cestě. Děkuji Stáně i Jirkovi za jejich energii, pozitivní vibrace a letité zkušenosti!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže