header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Kouzlo němčiny Zuzana Link

Profilový obrázek
Kategorie: Profesní dovednosti, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jsem online lektorka němčiny, žiji v bavorském Norimberku, kreslím učební skečnouty (obrázky) v němčině a veškerou svou lektorskou práci a tvoření stavím na myšlence, že němčina už dávno nemusí být suchařina, ba naopak: „Pojďme si společně němčinu užívat!“

Vánoční nadílka plná němčiny pro vás

Do nadílky jsem vám zabalila vánoční doplňovačku, křížovku, netradiční vánoční slovíčka, legrácky a mnoho dalšího. 15 stránek sváteční němčiny včetně řešení a českého překladu. A ať už si svou Nadílku vytisknete či budete luštit na tabletu, s cukrovím v puse nebo se svařáčkem v ruce, užijte si svůj čas se sváteční němčinou.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Nad podnikáním jsem přemýšlela roky, ale bála jsem se opustit zaměstnání. Prošla jsem postupně od Plážové přípravky až po Plážovou střední, protože mi PZP již od první chvíle dávalo velký smysl. Jak jsem tak postupně pomocí Stániných návodů tvořila svůj web a komunitu na Facebooku, stále víc a víc jsem získávala i sebevědomí a odvahu se zaměstnání pustit a přejít na volnou nohu. Právě teď stojím před spuštěním svého prvního online produktu. To mě naplňuje nejen velikou radostí, ale i hrdostí, že jsem dokázala udělat další důležitý krok k mému podnikatelskému cíli. Vím, že se toho mám ještě mnoho co učit, ale právě díky návodům, podpoře a komunitě kolem PZP jsem víc v klidu. Vím, že se mám na koho obrátit, když nebudu vědět kudy kam. To vnímám na tomto projektu jako jedinečné a jsem za to vděčná.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže