header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Kouzlo focení flatlays Květuše Vašířová

Profilový obrázek
Kategorie: Podnikání, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Jmenuji se Květuše, jsem fotografka s citem pro krásu a s analytickým myšlením, co se zajímá o to, jak vyladit vizuální stránku byznysu. Naučím vás dělat fotky pro váš web a sociální sítě, díky kterým budete vidět. Vybírám jen postupy a věci, co opravdu fungují. Snažím se i složité technické a kreativní věci ukazovat jednoduše a tak, abychom se o nich naučili přemýšlet, protože principy pak můžeme využívat rychle, kdykoliv a kdekoliv je potřeba.  Miluji focení flatlays i dalších fotek, pořádám o tom přednášky a workshopy, napsala jsem dvě e-knížky a teď jsem se zamilovala i do online kurzů. Miluji taky Instagram jako vizuální síť i jako místo, které nabízí spoustu možností interakce s vašimi fanoušky a klienty. Instagram je zábavná síť, která se soustavně vyvíjí, a je to skvělá platforma pro budování osobní značky.
Jak na fotky pro sociální sítě

Jak na fotky pro web a sociální sítě

Krásné fotky s atmosférou. Lifestylové, ilustrační, produktové.   Přečtete si, jak se dají fotit, a hned si to sami vyzkoušejte. Ještě dnes můžete mít svoji krásnou fotku pro Instagram!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Květuše Vašířová home office fotky pro Instagram

Jak na fotky pro sociální sítě

Potřebujete na sítě fotky, které zaujmou? 🍋 Chcete zaujmout svým profilem na Instagramu, ale nevíte, co tam dávat? 🍋 Chcete mít víc kvalitních fanoušků, ze kterých se můžou stát vaši klienti? 🍋 Máte pocit, že se do postování musíte nutit, ale je to vlastně jen proto, že nemáte co tam na ty sítě dávat a jak to propojit s vaším byznysem? 🍋 Potřebujete hezkou fotku pro reklamu, aby na sítích zaujala nové potenciální klienty? ▶️ Pojďte se jednou provždy naučit, jak vykouzlit fotky, které si můžete fotit sami, podle sebe, pro sebe a svůj byznys. ▶️ Přestaňte se bát, že zase nemáte co na sítě, a udělejte si z focení radost, kterou si užijete s lehkostí a nadšením. ▶️ Vytvořte si systém pro Instagram, díky kterému vám začne vložený čas dávat smysl a přinášet výsledky.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Kurz Podnikání z pláže mi představil ideu online podnikání a poskytl příležitost, jak si vybudovat pevné základy, na kterých můžu stavět. Od té doby vidím, jak se tento prostor může obrovsky rozvíjet, a vidím možnosti, jak si ho každý online podnikatel může přizpůsobovat v souladu se svojí vlastní cestou. Plážová střední mi potom dala do ruky nástroje, které využívám v podstatě buď na každodenní bázi, nebo tak, že vím, že v případě potřeby se ke konkrétnímu tématu vždy můžu vrátit a načerpat inspiraci. Online svět se neustále rozvíjí a je potřeba se neustále vzdělávat. Tyto dva kurzy mi v začátku daly směr a technické nástroje, jejichž znalost se mi hodí i na mé další podnikatelské cestě.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže