header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Kouzlo emocí Linda Malenovská

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Děti jsou radarem našeho vnitřního světa a celého rodinného systému. Na základě mých vlastních zkušeností v roli mámy ukazuji, jak pomoci sobě a svému dítěti. Přes 10 let provázím ženy a rodiče světem emocí a empatie a ukazuji jim, jak řešit výzvy v rodičovství vlastní vnitřní proměnou bez toho, aniž bychom se snažili měnit naše děti. Jsem máma dvou teenagerů, manželka a průvodkyně světem vnitřního dítěte, akreditovaná terapeutka metody Cesta od Brandon Bays, iniciátorka a propagátorka projektu AHA rodičovství.

Vnitřní dítě v terapii – vývoj a současné přístupy

E-book obsahuje mou absolventskou práci v rámci kurzu Psychologie v praktických aplikacích na FFUK v Praze. Pochopíte, co je vnitřní dítě, jak vzniká a jak vám může pomoci zkvalitnit váš život, zejména v oblasti rodičovství. Dozvíte se, jak se metoda vnitřního dítěte v psychoterapii vyvíjela, jací představitelé na poli psychologie a psychoterapie s ní pracovali a kde všude se využívala. Na základě mého rozboru několika současných knih a přístupů na toto téma se dozvíte, v čem se jednotlivé přístupy liší a kde začít, když chcete začít s vnitřní dítětem pracovat.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Meditace Setkání s vnitřním dítětem

Navažte kontakt se svým vnitřním dítětem a začněte přepisovat příběh vašeho života. Tato meditace je určena zejména těm, kteří se svým vnitřním dítětem (emoční stránkou) ještě nikdy nepracovali anebo s ním teprve začínají. Může být jistě užitečná pro všechny, kteří se chtějí v tomto světě plném informačního chaosu a silných emocí zklidnit a napojit se na sebe. V praxi se osvědčila i u lidí, kteří nikdy předtím nemeditovali, nebo dokonce měli k meditaci nedůvěru. Vnitřní dítě je naše emoční stránka. Když máme kontakt se svým vnitřním dítětem, se svými emocemi: - máme kontakt sami se sebou, se svým tělem, uvědomujeme si, co cítíme, a mnohem lépe ovládáme naše emoce, - prohlubuje se naše sebedůvěra a sebevědomí, - budujeme sebehodnotu, abychom si ji nemuseli dokazovat skrz vnější svět (partner, práce, děti, společenské role, peníze, vzhled, image, apod.), - jsme tvořiví, dovolujeme si snít a máme odvahu jít za svými vizemi, - jsme hravější, získáváme větší lehkost a nadhled, - zbavujeme se stresu, uvolňujeme potlačené emoce a stáváme se zdravějšími a vitálnějšími.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

Klub Empatia – prostor pro tebe

Zastavení. Očista. Podpora. 2x měsíčně online živá setkání v počtu maximálně 20 žen: 1x téma měsíce, 1x otázky a odpovědi, vaše individuální témata. Meditace a techniky pro emoční práci. Bezpečný prostor pro sdílení a podporu.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Věrná své esenci – online živý kurz

Jsi připravená vstoupit do své vlastní síly a velikosti? Věř sama sobě, svým darům a snům víc než strachu ze selhání. Je čas vystoupit ze všech rolí oběti, objevit svou esenci a nechat se jí vést. Pak se dějí zázraky. :-) 3 večery a 2 ranní taneční naladění v maximálním počtu 15 žen.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Kurzy Plážového podnikání mě naučily neskutečně mnoho. Je to absolutní studnice všeho, co potřebuji k online podnikání. Kurzy jsou nesmírně precizně zpracované. Díky PzP jsem postavila nový web, zautomatizovala stahování produktů a byla schopná zprovoznit už dva online živé kurzy. Ze srdce děkuji Stáně za neocenitelnou pomoc.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže