header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Kouzla barev Michaela Málková

Profilový obrázek
Kategorie: Umění‚ tvoření a volný čas
Absolvované kurzy
Jsem ilustrátorka a miluji kouzlení s barvami a fantazií. Tvořím ilustrace pro děti a jejich maminky. Pro svou tvorbu jsem si vybrala převážně akvarelovou malbu. Tu společně s kresbou předávám na svých živých kurzech. Volná tvorba mi dává potřebnou svobodu pro mou tvůrčí duši a díky kurzům mohu vymýšlet nejefektivnější způsoby, jak předat to, co sama umím.
Málková e-book zdarma

Jak nastartovat tvůrčí proces.

Mám pro vás 3 kroky, které vám pomohou rozjet nové projekty nebo rozvinout nápady. Nemusíte být umělec, tento e-book je pro každou ženu, která chce poznat opravdovou sílu své kreativity.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Málková - kurzy akvarelu a kresby

Živé kurzy kresby a akvarelu

Jednak dělám celoroční kurz kresby. Pak také dělám jednorázové kurzy kresby a akvarelu.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Díky kurzu jsem si otevřela dveře do on-line prostoru. Do té doby jsem neměla tušení, o čem všem tento svět je. Díky kurzu jsem se do své tvorby opravdu vrhla naplno a donutilo mě to udělat spoustu práce. Celkově mi přinesl hodnotné informace a některé návody používám velmi často.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže