header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Kosmetická kuchařka Anna Potůčková

Profilový obrázek
Kategorie: Umění‚ tvoření a volný čas, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jsem nadšená výrobkyně domácí kosmetiky, autorka knihy Kosmetická kuchařka, praktického Aromaplánovače a blogu annapotuckova.cz. Baví mě tvoření všeho druhu a ze všeho nejvíc právě výroba kosmetiky. A moji pleť zase baví krémy, sprcháče, tělová másla atd., které jsem jí vytvořila přímo na míru a bez zbytečné chemie. Ráda pro domácí výrobu kosmetiky nadchnu i vás. Na výrobě kosmetiky totiž není nic složitého, jen je potřeba vědět, jak na to... a o to se s vámi na svém blogu a v knize podělím.

5 kosmetických delikates z 5 surovin (které už asi máte doma)

Chcete si vyrobit vlastní kosmetiku a sháníte osvědčené recepty zdarma? Uvažujete, jak vytvořit originální dárky pro své blízké? Pokud ano, stáhněte si tento e-book a pusťte se do výroby vlastní kosmetiky. Uvidíte, že vám pro začátek postačí běžné kuchyňské vybavení a suroviny, které máte už pravděpodobně doma. A co víc? Je to zábavné a jednoduché. 😉
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Kosmetická kuchařka

Zvu vás na dobrodružnou cestu výroby domácí kosmetiky. Na jejím začátku stojí kvalitní přírodní ingredience a na konci voňavá a funkční kosmetika vlastní pleti na míru. Kosmetická kuchařka je kniha plná osvědčených a vychytaných receptů na výrobu domácí přírodní kosmetiky od hlavy až k patě.
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt

Aromaplánovač

Aromaplánovač, to je něco, po čem jsem já sama toužila... a tak jsem to od srdce vytvořila pro sebe i pro vás. Jedná se o soubor v pdf k vytištění, který obsahuje: NA KAŽDÝ TÝDEN V ROCE LIST K PLÁNOVÁNÍ JEDNOTLIVÝCH DNŮ... NA KAŽDÝ MĚSÍC INFORMACE O JEDNOM Z 12 ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ KE KAŽDÉMU Z ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ KOSMETICKÝ RECEPT
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz Podnikání z pláže (základka) mi přinesl krom ohromné motivace a podpory především vědomí, jak vůbec začít, jak postupovat a postavit si fungující a automatizované podnikání. Díky kurzu se o mém projektu ví a nepíšu si recepty jen tak „do šuplíku“. První vydání mojí knihy (několikastovkový náklad) jsem měla do roka vyprodané a nyní už prodávám třetí dotisk! Bez Podnikání z pláže bych určitě tak daleko nedošla za rok, možná ani za pět let. :-) Střední mě pak výrazně posunula dál v tom, co jsme začali v základce... no a o mentálním posunu asi nemusím ani mluvit. Když se do něčeho tak velkého pustíte, vedlejším efektem bývá i posun v osobním rozvoji. Nutno dodat, že v tom nás Jirka se Stáňou podporují též. Díky za vaši skvělou práci, Stáňo a Jirko. ❤️
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže