header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Kompas na peníze Pavla Matěnová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Ukazuji lidem, jak spravovat své peníze a investovat je tak, aby měli  víc času a peněz na to si víc užít svůj život. Před pár lety se stalo mým životním cílem žít finančně svobodný život, abych ho mohla žít podle svých představ. Zvládla jsem to já, není důvod, abyste to nezvládli vy. Chci vám ukázat životní styl, ve kterém je více nadšení a plně prožitých dnů a méně rutiny a šedi. Takový, který je méně závislý na každodenním chození do zaměstnání, jednom příjmu a 9 hodinách tvrdé práce denně. Ráda své poznatky šířím dál a pomáhám lidem vidět svět peněz v trochu jiné perspektivě. Nejsem finanční poradce, ani realitní makléř. Jen někdo, kdo se rozhodl vzít osud do svých rukou.  PROČ BÝT V OTÁZCE SPRÁVY PENĚZ A INVESTOVÁNÍ SAMI? NAUČTE SE TO, CO OPRAVDU FUNGUJE OD TOHO, KDO UŽ TUTO CESTU PROŠEL. Využijte ověřené návody, strategie, nástroje a postupy. Na rozdíl od jiných poskytovatelů vzdělávání a služeb o penězích vám neprodávám žádné finanční produkty. Nabízím vám, abyste se sami naučili komplexní správu peněz a investování vhodnou pro drobného individuálního investora a sami věděli, kam chcete směřovat. Jdu na trh s vlastní kůží a sdílím s vámi, jaké kroky jsem dělala a dělám k tomu, abych byla finančně svobodná. Žádná teorie, sdílím s vámi své obchodní myšlenky a kroky od bodu, kdy jsem se správě peněz začala věnovat. Když jsem měla prázdnou peněženku. Návody, e-booky a online kurzy můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo počítači a úspěšně navyšovat obsah vaší peněženky, zatímco normálně chodíte do práce.

9 tipů, jak vylepšit obsah vaší peněženky ihned

Hledáte cestu, jak okamžitě ušetřit peníze? Podělím se s vámi o 9 tipů, které vám pomohou ušetřit již zítra. Chcete vědět, jak získat rychle peníze navíc a dlouhodobě tak získat nemalou úsporu peněz? Ukážu Vám, jak se můžete zbavit zbytečných výdajů, aby Vám zbylo více peněz.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Kapitola ZDARMA z e-booku Přemýšlej jako investor

Ukázka z knihy Přemýšlej jako investor. Přemýšlíte o tom, že byste investovali, ale nevíte, kde začít?  Chcete vědět, co vám brání mít víc peněz?  Zjistěte, jaké myšlenkové stereotypy vám brání mít víc peněz. Proč nedosahujete takových finančních výsledků, jakých byste chtěli? Jak se dopracovat k tomu, abyste měli tolik peněz, kolik potřebujete a chcete?
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Pracovní listy Osobní rozpočtář

Co takhle si společně udělat pořádek v penězích? Naučím vás, jak si jednoduše hlídat vaši útratu a mít větší přehled o vašich výdajích. Praktický pomocník pro všechny, kteří touží po klidnějším spánku s vědomím, že nemusíte mít starost, zda zaplatíte všechny složenky. Chtěli byste mít jistotu, že budete mít dostatek financí na zaplacení vašich výdajů? Stává se vám, že jste utratili víc, než jste chtěli a zároveň si to přejete změnit? Chtěla jsem mít jasno v tom, kam se mé peníze vytrácí, abych mohla zlepšit mé hospodaření s nimi. Proto jsem vytvořila pracovní listy Osobní rozpočtář, které můj problém vyřešily. Nyní je můžete použít i vy!
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

7 důvodu, proč volit investiční nemovitost

Chcete mít zdroj peněz nezávislý na tom, jestli zítra vstanete a půjdete do práce? Chcete ochránit své peníze před inflací a zajistit si růst hodnoty vašich peněz v čase? Prozradím Vám, jak mi investování do nemovitostí změnilo život, a jak změní život i vám!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Přemýšlej jako investor

Přemýšlíte o tom, že byste investovali, ale nevíte, kde začít? Chcete vědět, co vám brání mít víc peněz? Zjistěte, jaké myšlenkové stereotypy vám brání mít víc peněz. Proč nedosahujete takových finančních výsledků, jakých byste chtěli? Jak se dopracovat k tomu, abyste měli tolik peněz, kolik potřebujete a chcete?
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Přihlásit se do PZP bylo skutečně to nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla udělat. Sice jsem na poprvé couvla a kurz odhlásila, ale po dvou letech dozrál čas a já jsem naskočila na palubu odhodlaná konat. Tak jako je ve správě peněz a investování dostatek peněz výsledkem dobré přípravy, vytrvalosti a promyšlených kroků, tak v online podnikání to není jinak. Vždy, když si potřebuji připomenout souvislosti nebo nějaký postup se i dnes po letech pravidelně vracím k návodným videím, která jsme obdrželi. Komunita, která se kolem kurzů vytvořila, je i dnes velmi cennou podporou na cestě. A já jsem za to moc vděčná! Tímto chci vyjádřit velké díky Stáně i Jirkovi za jejich vytrvalou práci a podporu. Bez vás by tento projekt nejspíš nevznikl.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže