header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Klub třicátnic Daniela Vaněčková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Jsem autorka projektu Klub třicátnic a zároveň žena, která po překročení třicítky roztáhla svá křídla a nasává plnými doušky krásy života. Bořím obecné představy o tom, co by měla žena po třicítce mít, čím být a jak žít. Povzbuzuji a utvrzuji ženy v jejich jedinečnosti; dokonalé nedokonalosti. Prostřednictvím blogu, sociálních sítí, online produktů, ale i tištěných knih pokládám na jejich (mnohdy nelehkou) životní cestu okvětní lístky naděje, nadhledu, humoru a porozumění.

5 důvodů, proč je překročení třicítky nejlepší fází v životě ženy

Jsi nervózní z toho, že ti třicítka klepe na dveře? Tušíš, že je to skvělé období života, ale v současné situaci tě nenapadá vlastně proč? Chceš být šťastná a užívat si tu třetí dekádu života? Potom si stáhni e-book, uvědom si svou sílu a rozjeď svůj život naplno! ;)
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Narozeninová blaho-přání nejen pro třicátnice

Slaví tvá kámoška narozeniny a ty nekonečné minuty hypnotizuješ ta tři fádní slova, která jsi vyťukala do mobilu – „hodně štěstí, zdraví“? Chtělo by to něco originálnějšího, ale nic tě nenapadá? Vstávají ti vlasy hrůzou na hlavě při představě, že strávíš půl dne běháním z obchodu do obchodu a probíráním se nekonečnými regály, abys našla to perfektní přání k narozeninám? Stáhni si 10 originálních přání, ze kterých si zaručeně vybereš to pravé ořechové.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Vánoční e-book

Užij si Vánoce v pohodě, radosti a bez zapíchlé kapří kosti. :) Tipy na klidné svátky, recepty na cukroví, tradiční zvyky i vánoční kvíz tě naladí na kouzelné Vánoce.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Kniha Dvanáct měsíců před a po

Rozbuší se ti zběsile srdce pokaždé, když zase posloucháš kázání, co „bys měla“ ve svém věku už mít a jak (správně) žít? Chceš se utvrdit v tom, jak je naprosto boží být svá a přirozená, užívat si to a na nic si nehrát? To vše se dozvíš v tištěné knížce, která je vhodná pro všechny skorotřicítky, třicítky i potřicítky. :)
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt

Deník radosti

Chceš mít černé na bílém, že je tvůj život mnohem lepší, než se ti kolikrát zdá? Namíchej si svůj vlastní elixír radosti, který ti bude připomínat tvé nejhezčí zážitky, vzpomínky, sny...
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt

Žárlivost (8+1 krok, jak ji překonat jednou provždy)

Jak se ti líbí myšlenka, že bys o sobě mohla prohlásit, že jsi ve vztahu opravdu šťastná? Zbav se svírání na hrudi při pomyšlení, kde je tvůj partner a proč se neozval...
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Pozvi spokojenost do svého života

Už tě unavuje neustále hrát pro okolí tu hru na štěstí? Ve které si nasadíš americký úsměv a předstíráš, že je vše naprosto ok? Pojď se společně podívat na 3 základní oblasti, jejichž fungování je potřeba, aby byl tvůj život v rovnováze.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurzy PZP mi daly svěží vítr do plachet a změnily život vzhůru nohama. Naučila jsem se spoustu nových věcí – od budování webu přes tvorbu produktů, správu sociálních sítí, budování kontaktů a nastavování reklamy... Vzedmula se ve mně neskutečná vlna kreativity, a když tvořím, ztrácím pojem o čase. Nemluvě o tom, že cítím, jak rostu osobnostně i profesně díky všem novým informacím, které z kurzů nasávám, a zároveň stejně naladěným duším, které jsem v kurzu potkala a už několik let se setkáváme při pravidelných mastermindech.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže